Whale Alert, Kripto Suçuyla Mücadelede BitcoinAbuse ile Ekip Kuruldu

bitcoin-ethereum-Whale-Alert-Kripto-para-cryptocurrency-Sucuyla-Mucadelede-btc-BitcoinAbuse-ile-Ekip-Kuruldu-xrp-ripple

Whale Alert ve BitcoinAbuse birlikte kripto suçlarıyla savaşmak için bir araya geliyorlar.

Dolandırıcılarla mücadele

3 Eylül’de, büyük kripto para (cryptocurrency) birimi işlemlerini izlemeye adanmış bir hizmet olan Whale Alert, kripto para birimi (cryptocurrency) ile ilgili suçlarla daha iyi mücadele etmek için BitcoinAbuse ile işbirliğine başlayacağını açıkladı.

BitcoinAbuse, bilgisayar korsanları ve suçlular tarafından kullanılan Bitcoin (BTC) adreslerinin halka açık bir veritabanıdır. Whale Alert şöyle devam etti:

“Artık dolandırıcılara yapılan işlemleri rapor edeceğiz ve varlıklarını takip edeceğiz. BitcoinAbuse.com web sitesindeki dolandırıcılıkları, karaborsaları ve hackleri bildirerek kriptoyu daha güvenli hale getirmeye yardımcı olabilirsiniz. ”

Whale Alert Sürüm 2.0’ı duyurdu

Bugün erken saatlerde, Whale Alert, Ripple’ın emanetinden şirkete ait başka bir cüzdanına, o zamanlar yaklaşık 130 milyon dolar değerinde 500 milyon XRP’lik bir hamle tespit etti. Bu devir, bazılarının XRP fiyat artışlarını engellediğini söyleyen şirketin uygulamalarına memnuniyetsizliği körükleyebilir.

Whale Alert’ın platformunun ikinci versiyonu üzerinde çalıştığını ve bunun daha iyi dolandırıcılık ve saldırı takibi gibi ek hizmetleri içerdiğini bildirdi. Duyuru okundu:

Whale Alert v2‘yi duyurmaktan heyecan duyuyoruz: dünyanın dört bir yanındaki en büyük bağımsız blok zinciri (blockchain) izleyicisi, 4. çeyreğe kadar devam edecek. Daha fazla blok zincir (blockchain), daha iyi analitik ve daha fazla özellik!”

Bir Cevap Yazın