Ethereum Haberleri

Ethereum haberleri ve son dakika Ethereum bilgileri Paranfil’de! Bitcoin ve diğer altcoinlerin ortaya çıkmasından ve kripto para ekosisteminin oluşmaya başlamasından sonra birçok alanda olduğu gibi kripto para alanında da habercilik yapılmaya başlandı.Ethereuö ile ilgili son gelişmeleri, etkinliklerin aylık planlarını, kripto paralarda yaşanan düşüşleri ve yükselişleri meraklısına sunmak için haberler yapıldı. Bu haberlerin başında da ethereum haberleri geliyor. Ethereum haberlerine göz atmadan önce dilerseniz lider altcoin Ethereum’un ne olduğundan ve özelliklerinden bahsedelim.

Ethereum Nedir?

Ethereum, Rus asıllı Kanada vatandaşı olan kripto para araştırmacısı ve yazılımcı Vitalik Buterin tarafından 2013 yılının sonlarında kullanıma sunuldu. Açık kaynak kodlu ve halka açık zincirleme modeli temelli bir hesaplama aynı zamanda akıllı kontrat özelliği sunan Ethereum, kripto para ve yeni uygulama türleri için küresel ve merkezi olmayan bir platformdur. Birçok yazılımcı ve geliştirici Ethereum üzerinde parayı kontrol eden kodlar yazabilir ve dünyanın bir ucundan ulaşılabilen uygulamalar oluşturabilir. Ethereum projesinin bir de kripto para birimi bulunmaktadır. Bu kripto para biriminin adı ise Ether olarak geçmektedir. Ether, kripto para cüzdanları arasında transfer edilebilir, takas işlemi yapılabilir ve Ethereum ağındaki işlem ücretlerini ödemek için kullanılabilir.

Paranfil ile Ethereum Haberlerini Takip Edin! 

Son dakika Ethereum haberlerini takip etmek ve Ethereum haberlerine ulaşmak için sizler de Paranfil.com’u takip edebilirsiniz. Paranfil Mobil Uygulamasını indirerek en güncel bitcoin haberlerine ulaşabilir ve yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.
Page 1 of 19 1 2 19

En Çok Okunan Haberler