İslam Memiş Sepet Tokenları Değerlendiriliyor!

Özlem Özbek
i̇slam memiş sepet tokenları değerlendiriliyor! sepet token
Bitlo

Kripto para dünyasının önemli isimlerinden Bitlo “Sepet Token” adlı projesini başlattı. Finans analizi uzmanı İslam Memiş, Bitlo’nun Sepet Token projesini değerlendirdi.

İslam Memiş, daha önceki yıllarda 2022 yılının piyasalar anlamında karışık olacağını bu sebeple yatırımcıların döviz, emtia, kripto para gibi alanları kullanarak çeşitlendirme yapılması gerektiğini belirtmişti. Bunun yanı sıra sadece tek bir varlığa değil, birden fazla varlığa yatırım yaparak düşerken de artarken de kazanç sağlanabileceğini belirtirken, bir sepet oluşturulması gerektiğinin altını çizdi.

i̇slam memiş sepet tokenları değerlendiriliyor! 15

Sepet Token’ların kripto para piyasasındaki oluşumu

BİTLO’nun yapmış olduğu sepet token projesinin, portföyünü çeşitlendirmek isteyen yatırımcıların fazla olması gerektiği konusun üzerine doğduğunu belirten Memiş, konuya şu şekilde devam etti;

Sepetteki coinlerin ne kadar fazla olursa, riskler de bir o kadar azalmış olur. Sepet tokenın ile tek bir tuşla, birden fazla coini alım satım yapılabilir. Sepet tokenın bir diğer özelliği ise maliyeti düşürmesidir. Toplu coin alım satımı yapılacağı için tek bir işlem ücreti ödenir.

Sepet Token’un temel olarak dört özelliği

  • Kolay kripto para alım satım işlemi gerçekleştirilir,
  • Yatırım çeşitlendirme,
  • Düşük risk ve maliyet,
  • Etkin piyasa takibi yapmaya yarar.

BİTLO şu anda 6 adet sepet token çıkardı. Bunlar; Token 10, Token 25, Token Metaverse, Token Play, Token NFT ve Token DeFi şeklindedir.

BİTLO’DAN TÜRKİYE’DE BİR İLK! Sepet Tokenlar Listeleniyor

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
shiba inu 2 yaşına girdi! 10

Shiba Inu 2 Yaşına Girdi!

Sonraki Haber
dogecoin ne kadar? dogecoin fiyat yorumu ve tahminleri 7 5

Dogecoin Ne Kadar? Dogecoin Fiyat Yorumu ve Tahminleri

İlgili Haberler