Büyük İddia! Bitcoin 20 Bin Doları Aşacak!

buyuk-iddia-bitcoin-20-bin-dolari-asacak

Son 2 haftada yaşanan Bitcoin yükselişi ve kripto para dünyası için hayati öneme sahip olumlu gelişmelerin yaşanmasıyla birlikte, Bitcoin başta olmak üzere kripto paraların fiyat seviyeleri için peş peşe açıklamalar gelmeye devam ediyor.

Bitcoin’in fiyatı ile ilgili son beklenti ünlü kripto para analisti Raoul Pal’dan geldi. Ünlü analiste göre BTC rekora doğru hızla ilerliyor.

Pal, Bitcoin’in grafiğini incelediğinde aşılması gereken sadece iki direnç noktasının kaldığını ve lider kripto paranın önümüzdeki yılın ilk aylarında 20 bin dolar seviyesini görmesinin kuvvetle muhtemel olduğunu açıkladı. 

Raoul Pal açıklamasını Twitter hesabından yaptı:

Pal’ın Beklentisine Katılmayanlar da Var

Pal’ın Bitcoin beklentisine karşı çıkanlar da oldu. Onlardan biri kripto para dünyasının başka bir ünlü ismi Justin Bennett. 

Bennett, Twitter hesabından yaptığı açıklamada ‘’Herkes her gün Bitcoin’in 20 bin USD’yi görmesini bekliyor. Ancak bana göre Bitcoin bu seviyeye önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinden önce ulaşamayabilir.’’ şeklinde konuştu.

Bitcoin’den Daha Rezerv Varlık Yok

Bu arada Raoul Pal geçtiğimiz haftalarda yaptığı değerlendirmede de Bitcoin hakkında bazılarına fazla abartılı gelen bir değerlendirmede bulunmuştu. 

Pal, “Hiçbir şey Bitcoin’den daha rezerv varlık değil, Altın bile. Bitcoin devletleri ve küresel şirketleri çöküşten kurtaracak.’’ demişti.

Not: Bu yazıda yatırım tavsiyesi verilmemiştir ve beklentiler Paranfil’in görüşleri değildir.

Kripto paralar ile ilgili son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz. https://t.me/paranfil

Bir Cevap Yazın