Ripple Haberleri

Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği ve uzunca bir süredir piyasada yer alan Ripple aynı zamanda piyasa hacmi bakımından en değerli kripto paralar arasında yer alıyor. Ripple yatırımcılarının ve kripto para ile alakalı olan kişilerin Ripple hakkında yatırım yapmadan önce dikkat ettiği ve takip ettiği şeylerin başında Ripple haberleri geliyor. Kripto para yatırımları yaparken ve sektör ile ilgili bilgi edinilmek istendiğinde birçok kişi ripple haberleri, ripple yorumları ve son dakika ripple haberleri gibi başlıkları internette aratarak kısa bir araştırma yapmaktadır. Ripple’ın ne olduğunu anlatmadan önce dilerseniz Ripple yorumları ve Ripple haberleri ile ilgili birkaç şeyden bahsedelim. 

Ripple Nedir?

Öncelikle Ripple’ın sadece bir para birimi olmadığını, aynı zamanda bir işlem platformu olduğunu belirtmemizde fayda var. Kripto para ekosistemindeki en eski teknolojilerden biri olan Ripple, dijital ödeme ağı görevi gören bir blok zincirdir. Ripple şirketinin XRP isimli bir de kripto para birimi bulunmaktadır.  Ripple şirketinin açık kaynak protokolü ve ağı, bankalar ve diğer kurumlar tarafından kullanılmaktadır. Ripple, kendisini bankalar tarafından kullanılan SWIFT sisteminin güncellenmiş bir versiyonu olarak konumlandırıyor. XRP coinin madenciliği yapılmıyor, XRP’nin önceden çıkarmış olduğu 100 milyar birim coin bulunmakta fakat bu coinlerden sadece bir kısmı dolaşımda bulunuyor. 

Son Dakika Ripple Haberlerine Paranfil İle Ulaşın 

Son dakika ripple  haberlerini takip etmek ve ripple haberlerine ulaşmak için sizler de Paranfil.com’u takip edebilirsiniz. Paranfil Mobil Uygulamasını indirerek en güncel bitcoin haberlerine ulaşabilir ve yatırımlarınıza yön verebilirsiniz.
Page 1 of 11 1 2 11

Bizi Takip Edin

Son Dakika Bitcoin ve Kripto Para Haberlerini Takip Etmek İçin Paranfil'i Takip Edin!

bitcoin

Bitcoin (BTC)

1,941,999.19
ethereum

Ethereum (ETH)

107,327.10
dogecoin

Dogecoin (DOGE)

4.38
shiba-inu

Shiba Inu (SHIB)

0.000675

En Popüler Yazılar