Ripple ve Link’te Balina Sayısı Artıyor

ripple-ve-linkte-balina-sayisi-artiyor

Santiment, Ripple’da balina sayısının ciddi şekilde arttığını, Chainlink’te de yatırımcıların varlık hacimlerinde artış gözlendiğini açıkladı.

Geçtiğimiz 6 aylık verilerin incelendiği raporda Link ve XRP yatırımlarının hacminde yükseliş görüldüğü vurgulandı. 

Santiment’in açıklamasına göre bakiyesi 10 milyon USD’nin üzerinde olan Ripple yatırımcılarının sayısının %10,4’lük artış yaşandı.

Yapılan açıklamada yalnızca 10 milyon USD üzerinde Ripple’ı olan hesabı olanların dışında, 1 – 10 milyon XRP tutanların sayısı 1307’den 1336’ya yükselerek %2’2 oranında arttı. 100 bin – 1 milyon Ripple bulunduran hesap sayısında da kayda değer artış gerçekleşti ve sayı 14525’ten 17387’ye çıkarak yüzde 20’lik artış kaydedildi.

Chainlink’te de Artış Gözleniyor

Santiment’in raporu Ripple işlem hacmindeki yükselişle sınırlı değildi. Son dönemin en dikkat çeken kripto paralarından Link’in en büyük cüzdanlarının da incelendiği raporda, en büyük 100 Link cüzdanına son 12 ayda 34 milyon 320 bin Link varlığı eklendiği bildirildi. 

Not: Bu yazıda yatırım tavsiyesi verilmemiştir ve beklentiler Paranfil’in görüşleri değildir.

Kripto paralar ile ilgili son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz. https://t.me/paranfil

Bir Cevap Yazın