Kripto Para Yatırım Deneyi

Kripto-Para-Yatirim-Deneyi

2019 yılının Ocak ayında başlatılan bir kripto para yatırım deneyi sonrasında kar elde edildi. 1000 dolarlık bir ücretle başlatılan deneyde en iyi işlem hacmine sahip 10 kripto para seçildi ve 100 er dolarlık yatırımlar yapıldı.

Yapmış olduğu deney ile ilgili son durumunu paylaşan yatırımcı şuan için yüzde 53.8 kâr elde ettiğini söyledi. 1000 dolar yatırarak başladığı bu deneyde şuan 538 Dolarlık bir kazanç elde ederek toplamda 1538 dolar a ulaşmış durumda.

Hangi kripto paraları satın aldı?

Bitcoin, Ethereum, XRP, Tether, Bitcoin Cash, EOS, Bitcoin SV, Litecoin, Stellar ve Tron olmak üzere toplam 10 adet kripto para ile işlem yapıldı. Bu kripto paralardan sadece Stellar ve XRP %30 oranında düşüş göstererek değer kaybetti. ABD Doları endeksli Tether(USDT) sabit kalarak ne kar ne de zarar ettirdi. 

%100 Kar Getiren Yatırım Nasıl Bulunur

Bu deneye benzer türde deneyler daha önceki yıllarda da gerçekleştirilmişti. 2018 ve 2020 yılları aralığında yapılan farklı deneyler sonucunda en çok kazanç sağlayan yöntemin hisse senetleri olduğu açıklandı. 

Hisse senetlerine yapılan 3000 dolarlık yatırım 3 bin 660 dolar olmasına karşılık en iyi işlem hacmine sahip kripto paralara yapılan 3000 dolarlık yatırımın sonucu 3 bin 340 dolar oldu.

Not: Bu yazıda yatırım tavsiyesi verilmemiştir ve beklentiler Paranfil’in görüşleri değildir.

Kripto paralar ile ilgili son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz. https://t.me/paranfil

Bir Cevap Yazın