Gold Bullion International Kurucu Ortağı: Bitcoin Hakikat Makinesi

Bitcoin-Fiyatindaki-Durgunluk-Yatirimciyi-Alternatif-Arayisina-Surukledi

Gold Bullion International kurucusu Dan Tapiero, Bitcoin’in (BTC) değerini gerçeğe uygun bir makine olarak analiz etti.

Tapero, 10 Eylül’de yayınlanan AlphaWeek iş haberleri röportajında görüşlerini dile getirdi.

“Bunun bir icat olduğunu ve bence diğer şeylerden çok bir icat olarak adlandırılması gerektiğini düşünüyorum. Bu bir, bilirsin, gerçekte ne olduğu […] Gerçek bir makine. […] Bu, tüm sahtekarlıkları ortadan kaldırmanın veya insanların yalan söylemesinin bir yolu. ”

Bitcoin ağ bakımı için bir ödül

Ayrıca, sistemin şimdi on yaşında olduğunu ve hepsinin “böyle bir güvenlik platformunun ne olduğunu, bu iz kaydının ne olduğunu” sormaya iradesine katkıda bulunduğunu belirtti. Sonunda, o sonucuna vardı:

“Gerçekten de Bitcoin (BTC), madencilerin (mining) ağ çerçevesinin güvenliğini güvence altına almaları için elde ettikleri ödül, yani budur.”

Bitcoin (BTC), yüz milyarlarca dolar değerinde

Tapero ayrıca bir şirketin böyle bir sistemi geliştirmesinin neye mal olacağını sordu. Bitcoin (BTC) ve ekosisteminin geliştirilmesi ve sürdürülmesi için harcanan çalışma saatlerine dokunarak yüz milyarlarca dolara mal olacağına inandığını söyledi.

Ayrıca ekledi:

“Bir şirket bunu bile geliştirebilir mi? Biliyorsunuz, belki Satoshi bunun zamanla merkezi olmayan bir biçimde ancak yavaşça geliştirilebileceğini fark etti. ”

Blockstream CEO’su, Bitcoin’in (BTC) altcoins’in pahasına % 90 + pazar hakimiyetine geri döndüğünü söyledi.

Bir Cevap Yazın