Alistair Milne: Bitcoin, Gelecek 100 Yıl İçin Yalnızca Güvenilir Bir Kamuya Açık Blok Zinciridir

Alistair-Milne-Bitcoin-Gelecek-100-Yil-İcin-Yalnizca-Guvenilir-Bir-Kamuya-Acık-Blok-Zinciridir-kripto-para-cryptocurrency-blockchain-exchange

İngiltere merkezli yatırımcı ve girişimci Alistair Milne; bir sonraki kripto para birimi boğa koşusu, hangi blok zincirinin endüstrinin belirleyici isimleri olduğuna karar verecek.

Özellikle Twitter’da Bitcoin (BTC) ile ilgili bir boğa ifadesi kaynağı olarak bilinen Milne, en yüksek kripto para biriminin en yüksek fiyatlarının 2017’yi geçmesi gerektiğini söyledi.

Bitcoin’in ATH [all-time high – tüm zamanların en yüksek] fiyatı ile tekrar eşleşme olasılığı çok düşük görünüyor. Her benimsenme dalgası, öncekinden daha büyük bir büyüklüğe sebep olacaktır.” dedi.

Bitcoin, Aralık 2017’de, bazı borsalarda fiyatı 20.000 dolardan fazla olduğunda, Aralık 2017’deki zirveye göre yaklaşık %80 daha düşük bir seviyede işlem yapmaya devam ediyor.

“Duygusallığın değişmesi zaman alıyor. Kripto sahibi 30-50 milyon insan, endüstrinin zirvesi değil.” diye ekledi Milne:

“Bir sonraki boğa koşusu, gelecek 100 yıl boyunca hangi halka açık blokların devam edeceğine karar verecek. Bitcoin‘in şu anda ‘yalnızca’ kesin olduğuna inanıyorum [.] ”

Milne ayrıca kurumsal yatırımcının ilgisini vurguladı ve Bitcoin’in profilini bir sonraki kabul sürecine yardımcı olmak için “Altın 2.0” olarak belirledi.

Aralık ayında, Japon fintech firmasının CEO’su ve kripto değişim operatörü Quoine, Bitcoin’in bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkmasını öngörüyor. Bundan önce, diğer yatırımcı Michael Novogratz da aynı şekilde önde gelen kripto para biriminin 2020 yılına kadar 20.000 $ tavanını geçebileceğini iddia etti.

Bir Cevap Yazın