Litecoin Vakfı, Glory Kickbox’ın Resmi Kripto Parası (Cryptocurrency) Oluyor

Litecoin-Vakfi-Glory-Kickbox-Resmi-Kripto-Para-Cryptocurrency-Oluyor-ltc-charlie-lee-blockchain-blok-zincir-ethereum-eth

Litecoin Vakfı, çevrimiçi ticaret platformu ve uluslararası etkinlikleri için resmi kripto parası (cryptocurrency) olmak için önde gelen kickboks ligi Glory ile ortaklık kuruyor. Haber 26 Şubat’ta Litecoin’in resmi basın bülteninde açıklandı.

“Dutch Lumberjack” Peter Aerts ve “Uçan Beyefendi” Remy Bonjasky de dahil olmak üzere en iyi kickboks sporcularını bünyesinde barındıran Glory, Litecoin’i (LTC) çevrimiçi mağazası gloryshop.com’a entegre edecek. Lig aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri ve Avrupa’daki hayranların Litecoin’e özel, olaya ilişkin çeşitli ayrıcalıkları satın almak için kripto para (cryptocurrency) birimini kullanmalarına izin verecek. Bunlar arasında “atletlerle tanış ve selamlaş, sahne arkası arena turları […] ve özel arenada oturma” var.

Litecoin Vakfı’nın kurucusu Charlie Lee, ortaklığın kripto para (crypotcurrency) birimi alımını benimseme potansiyeli üzerine bakış açısını şöyle açıkladı:

GLORY, teknolojiyi erken benimseyen ve içerik tüketmekten, satın alma ürünlerine kadar yaşamlarının çoğunu çevrimiçi yürüten genç bir demografinin büyük bir bölümünü kapsayan, dünya çapında büyüyen bir hayran kitlesine sahip. […] Küresel izleyicilerine dokunmak ve onları gerçek dünya kullanım durumları aracılığıyla Litecoin hakkında eğitmek için güçlü olabilir. ”

Kickboks ligi 2012 yılında kuruldu ve Karate, Muay Thai, Taekwondo ve Boks da dahil olmak üzere çeşitli dövüş sporları için global etkinliklere ev sahipliği yapan Glory Sports International tarafından yönetiliyor. Los Angeles, Denver, Amsterdam ve Singapur’da ofisleri bulunan Glory’nin medya haberlerinin dünya çapında 200’den fazla ülkeye yayıldığı bildiriliyor.

Litecoin ile ortaklık, kripto para (cryptocurrency) biriminin Glory olayları, yayın ve sosyal medyada yayınlanacağını basın açıklamasında belirtiyor.

Litecoin-Glory girişimi, küresel spor arenasında köklü bir endüstri gizliliği ile bir kripto para (cryptocurrency) birimi getirirken, birçok yüksek profilli spor kulübü kendi özel kripto jetonlarını çıkarmak için harekete geçti.

2018 sonbaharında, ülkenin “en popüler” ekibi olarak kabul edilen Fransız futbol kulübü Paris Saint-Germain, hayranların katılımını ve deneyimini bir token ekosistemi aracılığıyla teşvik etmek ve bunlardan para kazanmak için blok zinciri (blockchain) platformu Socios.com ile ortaklık kurdu.

Aralık 2018’de, Brezilya’nın önde gelen lig futbol kulübü Atletico Mineiro, Atletico’nun maskotu adındaki Ethereum (ETH) temelli, sabit fiyatlı bir yardımcı program, hayran jetonu GaloCoin’i başlattı.

Bir Cevap Yazın