Dogecoin Hedeflediğimiz Fiyata Ulaştı! Dogecoin Düşmeye Devam Edecek Mi?

Mert Özsaban
dogecoin kurucusu billy markus’tan jackson palmer’e sert tepki!
Bitlo

En popüler meme coin Doge’nin güncel fiyat grafiği ne durumda, Dogecoin yükselcek mi, DOGE kaç dolar sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Dogecoin için geçtiğimiz günlerde beklediğimiz hedefler başarı ile gerçekleşirken Doge’de yeni süreç nasıl olacak? Dogecoin Fiyat Analiz ve Tahmin yazımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Dogecoin, Shiba Inu, Pitbull! En Popüler Meme Tokenler! En Çok Hangisi Yükselecek?

Dogecoin Kaç Dolar Olacak?

0,057 Dolar yatay desteğinden red yiyen Dogecoin için 30 Dakikalık fiyat grafiğini incelediğimizde önünde 0,060 Dolar ara direncini görüyoruz. Önümüzdeki günlerde bu iki yatay trend arasında fiyatlanmasını beklediğimiz Doge için asıl hedef bölgesi 0,052-0,054 Dolar aralığı, Çerçeveye daha uzaktan baktığımızda Dogecoin‘in düşen bir trend kanalı içerisinde olduğunu görüyoruz. Dogecoin‘in çizdiği tablo gereği ilerleyen günlerde destek trendine bir ziyaret gerçekleşebilir.

dogecoin-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin (btc) daha ne kadar düşebilir? bitcoin daha ne kadar dusebilir

Bitcoin (BTC) Daha Ne Kadar Düşebilir?

Sonraki Haber
altcoin

Bu 3 Altcoin Markette Öne Çıkıyor! Potansiyeli Yüksek Altcoinler Hangileri?

İlgili Haberler