Dogecoin, Shiba Inu, Pitbull! En Popüler Meme Tokenler! En Çok Hangisi Yükselecek?

Mert Özsaban
doge,shiba,pitbull
Bitlo

Kripto para piyasası yatırımcıların sıkça yatırım yaptığı ve gözdesi olan en popüler meme tokenler Dogecoin, Shiba Inu ve Pitbull güncel fiyat grafikleri ne durumda, Dogecoin yükselecek mi, Shiba kaç dolar olacak, Pitbull’da son durum ne sorularına gelin bu yazımıda beraber cevap verelim.

Dogecoin Kaç Dolar Olacak?

Yatay trend kanalı içerisinde yolculuğuna devam eden Dogecoin uzunca süredir sakinliğini korurken yakın zamanda güçlü hareketlenmeler bekleyebiliriz. 0,060 Dolar desteği ilk güvenlik noktası konumundayken bu bölgeden alacağı red, Doge fiyatını 0,065 Dolar seviyesine kadar çok hızlı şekilde taşıyacaktır.

doge

Shiba Inu Güncel Fiyat Tablosu Ne Durumda?

Üçgen kırılımı için gün sayan Shiba Inu, kripto para piyasasında oluşabilecek ılımlı bir hava ile birlikte bu içinde sıkıştığı üçgeni yapısını yukarı yönlü kırmayı başarabilirse ilk hedefi 0,00015 Dolar desteği olacaktır.

shib

Pitbull Token Yeniden Yükselecek Mi?

Uzun vadeli fiyat grafiğinde düşen direnç trendini kırmayı başaran Pitbull, desteğe dönüştürdüğü bu direnç bölgesine retest denemesi yapmış durumda. Kripto para piyasasında oluşabilecek olumlu ortam ile birlikte Pitbull’un roket takma vakti gelecektir. Kırılım ve sonrasında hareketler yakından gözlemlenerek kazançlı yatırımlar sağlanabilir.

pitbull

 

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
telekom devi true ile zepeto'dan heyecanlandıran ortaklık! telekom devi true ile zepetodan heyecanlandiran ortaklik

Telekom Devi True ile Zepeto’dan Heyecanlandıran Ortaklık!

Sonraki Haber
bu altcoin'de hedefe ulaşılmıştı! sırada ne var? aa scaled

Bu Altcoin’de Hedefe Ulaşılmıştı! Sırada Ne Var?

İlgili Haberler