Abra Ceo’su Bill Barhydt “Dünyadaki En İyi Yatırım Fırsatı Bitcoin” Dedi

abra-ceosu-bill-barhydt-dunyadaki-en-iyi-yatirim-firsati-bitcoin-dedi

Çeşitli kripto para hizmetleri sunan Abra teknoloji şirketi Ceo’su Bill Barhydt, şirket yatırımlarının %50 lik kısmı ile Bitcoin aldığını açıkladı. 

Enflasyona karşı korunabilmek ve maddi açıdan zarara uğramamak adına 2020 yılının en tercih edilen kripto parası Bitcoin oldu. Amerikan dolarının risklerine karşılık rezerv varlık olarak görülen Bitcoin 2020 yılının en çok yatırım alan varlığı haline geldi. 

Paul Tudor Jones geçtiğimiz günlerde Bitcoin satın alarak Bitcoin hakkında da övgü dolu cümleler kurmuştu.

Geleneksel finans dünyasının en bilindik isimleri tarafından da bilinen ve yatırım aracı haline gelen Bitcoin 2020 yılının en çok değer kazanan varlığı haline geldi.

Bitcoin’e yatırım yapmış olanlar çok büyük avantajları elinde barındırıyor. Kripto para hizmetleri sunan teknoloji şirketi Abra’nın CEO’su Bill Barhydt Twitter’dan yaptığı açıklamada, yatırımlarının %50 lik kısmı ile Bitcoin satın aldığını açıkladı. 

Bill Barhydt, “Birkaç hafta önce sahip olduğum Bitcoin miktarını önemli ölçüde artırdım ve Bitcoin şu anda yatırım portföyümün yüzde 50’sini oluşturuyor. Niçin? Bitcoin’in şu anda dünyadaki en iyi yatırım fırsatı olduğuna inanıyorum. Bugün bunun doğru olduğuna inanmamın üç sebebi var ve bunlar teknikler, temeller ve piyasa hissiyatı.” ifadelerini kullandı.

Abra Ceo’su Bill Barhydt

Neden Bitcoin?

Barhydt, Bitcoin ve oluşturduğu temeller konusunda da çeşitli açıklamalarda bulundu. Sabit arzın her zamankinden daha belirgin olduğu belirten Barhydt Bitcoin’de daha iyi gizlilik özelliklerinin de yolda olduğunu belirtti. Tüm kripto paralar arasında liderlik vasfı taşıdığını düşündüğünü belirten Barhydt, kısa ve uzun vadede fiyatın yukarı yönlü potansiyel taşıdığını belirtti.

Barhydt, Google üzerindeki Bitcoin araştırmalarının diplerde olduğu belirtiyor. Pek çok araştırma sonucunda piyasanın henüz Bitcoin’e yoğunlaşmadığnı ve bunun çok büyük bir alım fırsatı olduğunu dile getiriyor.

Kripto paralar ile ilgili son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz. https://t.me/paranfil

Bir Cevap Yazın