Ünlü Analistten Axie Infinity Yorumu

Gülcan Uyanıker
axie infinity
Bitlo

Çevrimiçi video oyunu Axie Infinity’nin (AXS) zirveye ulaşmasının ardından daha fazla kazanıp kazanmayacağı ünlü kripto kanalı Coin Bureau tarafından analiz edildi. Sürdürülebilir bir kazan-kazan ekosistemi yaratmanın oldukça zor olduğundan söz eden analist şimdiye kadar bunu başaran tek projenin Axie Infinity (AXS) olduğunu ve yaklaşık olarak aylık iki milyon kullanıcıyı bir araya getirdiğini söyledi. AXS’in büyümeye devam ettiğini de sözlerine eklerken kripto dünyasında bulunan en iyi oyun parası olduğunu da söylemeden geçmedi.

1 Ocak tarihinde 0.53 dolar olan AXS fiyatı şu an 133 dolar olarak kayıtlara geçmektedir. 1 yılda yaklaşık  %25,320’den fazla artış gösteren coin için konuşan analist Axie Infinity’nin güncellemeleri AXS’i tüm zamanların en yüksek seviyelerine çıkardığından söz ediyor. AXS’ın çok güçlü bir yükseliş trendinde olduğundan söz eden analist hissedarlarının güzel ödüller kazandığına da değiniyor.

Guy ayrıca, bir projenin uzun vadeli uygulanabilirliğini sağlamak için belirteçleri nasıl kilitlediğini ve serbest bıraktığını ifade eden Axie’nin inceleme programının etkisinden de bahsediyor.

AXS için güvenlik inceleme programı, diğer kripto para birimlerine kıyasla oldukça agresif ve Axie Infinity’nin ilk yatırımcılarından bazılarının da kar elde etmesi muhtemel. AXS için ICO (ilk madeni para arzı) fiyatının sadece 10 sent olduğu düşünüldüğünde, bu beklenebilir. Bu, birçok erken işlemcinin en az 1.000x üzerinde oturduğu anlamına gelir. Rakamlar açısından bakıldığında, Temmuz ayından bu yana yaklaşık 10 milyon AXS dolaşımda gibi görünüyor.

Guy, analizini oyunun devam eden popülaritesinin, kâr edenlerin satış baskısına rağmen AXS fiyatının artması anlamına geldiğini söyleyerek bitiriyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
jack dorsey'in şirketi yeniden adlandırılıyor

Twitter CEO’su Jack Dorsey’in Yerine Yeni Biri Atandı!

Sonraki Haber
huobi singapur'u seçti!

Huobi Singapur’u Seçti!

İlgili Haberler