Terra Luna’da Beklenti Gerçekleşti! LUNA’da Yeni Hedef Neresi?

Mert Özsaban
terra luna'da beklenti gerçekleşti! luna'da yeni hedef neresi? te
Bitlo

Geçtiğimiz gün paylaştığımız Terra Luna fiyat grafiğinde yeni hareketler ne durumda, LUNA güncel fiyat grafiği ne durumda, Terra Luna yeniden yükselecek mi sorularına gelin bu yazımızda cevap bulalım.

Terra Luna grafiğinde olası trend kırılımı ile birlikte öngördüğümüz destek bölgesine ziyaret gerçekleşti ve yeniden alım baskısı gerçekleşerek düşen trend üzerine geri çıktı. Trend üzerine yeniden yükselen LUNA retest gerçekleştirmiş durumda. Yatay direnç seviyesi olan 3.00 Dolar bölgesinin aşılması LUNA için hedeflediğimiz 4,60 Dolar seviyesini getirecektir.

Önceki Terra Luna Fiyat Tahmin ve Yorum İçeriğimize Aşağıdan Ulaşabilirsiniz

LUNA Son Durum! Terra Luna Düşmeye Devam Edecek Mi?

Terra Luna fiyat grafiğinde 2,20 Dolar ve 1,60 Dolar destek bölgeleri aktif olarak LUNA fiyatını koruyorken, düşen destek trendi önümüzdeki günlerde fiyatı güvende tutacaktır.

luna-terraluna-terra-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
trader capo: bitcoin’in (btc) dibi göreceğini düşünüyor! trader capo bitcoinin dibi gorecegini dusunuyor

Trader Capo: Bitcoin’in (BTC) Dibi Göreceğini Düşünüyor!

Sonraki Haber
shiba inu i̇çin tehlikeli seviyeler! shiba inu icin tehlikeli seviyeler

Shiba Inu İçin Tehlikeli Seviyeler!

İlgili Haberler