Terra Classic Yükselmeye Devam Edecek Mi? LUNC Hedef Kaç Dolar?

Mert Özsaban
terra classic yükselmeye devam edecek mi? lunc hedef kaç dolar? te
Bitlo

Bu haftanın yıldızlı coinlerinden Terra Classic güncel fiyat grafiği ne durumda, LUNC yükselmeye devam edecek mi, Terra Luna kaç dolar olacak sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Geçtiğimiz günden bu yana hızla yükselmeye devam eden Terra Classic yükselen destek trendi üzerinde fiyatlanıyor. İlerleyen saatlerde destek trendi ziyareti beklediğimiz Terra Classic için önemli destek noktaları 0,00053 Dolar ve 0,00048 Dolar bölgeleri. İlerleyen günlerde LUNC, Yeşil ve Mavi renkli çizdiğimiz yükselen trendleri yeni yükseliş hamleleri için destek basamağı olarak kullanacaktır.

Negatif tarafta Terra Classic‘in çizdiği yükselen hat tablosu aşağı yönde gerçekleşecek satış baskıları ile çok derin mumlar getirebilir. Bu noktada LUNC için yakın fiyat takibi trend kırılımlarını takip edebilmek için faydalı olacaktır.

lunc-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin sahiplerinin %47'si düşüşe rağmen karda kalmayı nasıl başarıyor? bitcoin sahiplerinin yüzde 47si düsüse ragmen karda kalmayi nasil basariyor1

Bitcoin Sahiplerinin %47’si Düşüşe Rağmen Karda Kalmayı Nasıl Başarıyor?

Sonraki Haber
shiba inu yeni hedef neresi? shib yükselecek mi? adsiz tasarim 2022 08 15t223253.366

Shiba Inu Yeni Hedef Neresi? SHIB Yükselecek Mi?

İlgili Haberler