Şubat Ayında En İyi Performans Gösteren 5 Kripto Para!

Cem Yilmaz
şubat ayında en i̇yi performans gösteren 5 kripto para! anc
Bitlo

Geçtiğimiz ay kripto paraların bazılarında iyi sayılabilecek derecede yükselişler yaşandı. Piyasada yaşanan belirsizliklerden dolayı dalgalanmalar nedeniyle inişli çıkışlı bir ay geride bırakıldı.

CoinMarketCap verilerine göre Şubat ayında piyasa değeri açısından 100 kripto varlık arasında ilk 5 altcoin şu şekilde;

Anchor Protocol (ANC)

Earth (MOON)

Waves (WAVES)

THE ONE ON THE LEON (LEO)

THORChain (RUNE)

Anchor Protocol (ANC): Anchor Protokol, Terra ağında yer alan bir ödünç verme ve ödünç alma protokolüdür. Anchor, UST mevduat sahiplerine istikrarlı bir %20 yıllık getiri sunar. Anchor Protocol merkeziyetsiz bir borsadır. Anchor Protocol, Şubat ayında yatırımcılarına %162,58 ile en çok kazandıran token oldu.

Terra (LUNA): Luna, bir DeFi projesidir. Rezerv olarak fiat para veya aşırı teminat kullanılmaz. Bunun yerine, her bir Terra sabit parası ağın yerel kripto parası LUNA’ya dönüştürülebilir. Earth, geçen ay %108,19 oranı ile en çok kazandıran coinler listesinde ikinci sırada yer aldı.

Waves (WAVES): Waves (WAVES), akıllı sözleşmeler ve DApp’ler gibi farklı merkezi olmayan ürünler ve ağlar geliştirmek için bir blok zinciri platformudur. Waves projesi, kullanıcıların özel kripto para birimleri oluşturmasına ve başlatmasına olanak tanıyan bir blok zinciri projesidir. Waves, geçen Şubat ayında en çok kazandıran tokenlar arasında %105,50 oranıyla üçüncü sırada yer aldı.

THE ONE ON THE LION (LEO): Ethereum platformunda çalışan bir kripto para birimi olan UNUS SED LEO, tüm platform kullanıcılarının ve hizmetlerinin yeteneklerini Bitfinex’in ana şirketi olan iFinex’e genişletmek için tasarlanmış yeni bir simgedir. UNUS SED LEO, Şubat ayında %65,31 ile en çok kazandıran kripto varlıklar arasında yer aldı.

THORChain (RUNE): CoinMarketCap verilerine göre geçtiğimiz ay %46,25 oranı ile en çok kazandıran kripto paralar arasında beşinci sırada yer alan THORChain, merkezi olmayan ve izinsiz bir ağ içerisinde çeşitli hizmetler sunan bir kripto para projesi olarak tanımlanıyor. Kullanıcılar için sürekli likidite havuzları sağlayan THORChain projesi aynı zamanda Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraların alım satımına da imkan tanıyor. Blok zinciri ağları arasında geçişi sağlayan proje, herhangi bir blok zinciri ağında veya kripto para birimi ile kullanılabilir.

şubat ayında en i̇yi performans gösteren 5 kripto para! ee

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
i̇şte fed başkanı powell’ın mart ayı faiz açıklaması, powell sinyali verdi!

İşte Fed Başkanı Powell’ın Mart Ayı Faiz Açıklaması, Powell Sinyali Verdi!

Sonraki Haber
animoca brands, rus kullanıcılara hizmet vermeyi durduracak mı?

Animoca Brands, Rus Kullanıcılara Hizmet Vermeyi Durduracak mı?

İlgili Haberler