SHIB Topluluğu Shıba Inu Token Yakmaya Devam Ediyor

Cem Yilmaz
shib topluluğu shıba inu token yakmaya devam ediyor
Bitlo

Shiba topluluğu ve önde gelen şirketler bilindiği üzere sürekli Shiba Inu yakarak fiyatı 0.01 $’a yükseltmeye çalışıyor. Geçtiğimiz hafta rekor miktarda Shiba Inu token yakıldı, SHIB’in dünkü yükselişinin nedeni ise Robinhood’daki listelenmesinden dolayıydı.

Topluluk fiyatı 0.01 $ yapmak için düzenli bir şekilde coin burn denilen işlemi gerçekleştirerek Shiba Inu’nun dolaşımdaki arzını azaltıyor. Geçtiğimiz hafta topluluk, 2.5 milyar SHIB yakarak dolaşımdaki arzı biraz da olsun azalttı.

SHIB fiyatı yaklaşık %20 arttı, ancak dün SHIB’in artmasının sebebi dolaşımdaki arzının azalmasından değil, Robinhood listelemesinden dolayı oldu.

@Shibburn izleme platformuna göre, geçen haftanın sonundan bu yana, “ölü” cüzdanlara birkaç büyük miktarda Shiba Inu gönderildi ve bu da toplam 2.41 milyar SHIB tokenı oluşturdu.

12 Nisan’da Robinhood uygulaması, sonunda Shiba Inu’nun yanı sıra Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve Compound (COMP) için destek eklediğini duyurdu. Bu listeleme haberi üzerine SHIB, %20 civarında bir artış kaydetti.

Bir Ethereum balinası ise 21 milyon dolar değerinde büyük bir miktarda SHIB satın aldı. Ethereum balinaları arasındaki en iyi 100 cüzdanla ilgili verileri paylaşan WhaleStats Twitter hesabı, en büyük ETH balinalarından biri tarafından Shiba Inu tokenlarının büyük bir şekilde satın alındığını duyurdu.

WhaleStats tarafından 12. sırada yer alan “BlueWhale0073” cüzdanının sahibi, 775.473.150.952 SHIB satın aldı.

Shiba Inu tokenda gerçekleşen bu alım balinaya 20.697,378 dolara mal oldu ve görünüşe göre Robinhood’un listeleme duyurusunu yaptıktan sonra yapıldı.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin nasdaq korelasyonu

Bitcoin ile Nasdaq 100 endeksi arasındaki korelasyon rekor seviyede!

Sonraki Haber
grayscale ceo’su michael sonnenshein, sec’i dava mı edecek?

Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, SEC’i Dava mı Edecek?

İlgili Haberler