Ripple Yatırımcısının 100 Dolar Beklentisi

Ripple-Yatirimcisinin-100-Dolar-Beklentisi-xrp

Son zamanlarda değer kaybetmeye devam eden 2017 boğasından bu yana ciddi bir atılım gösterememesine ve şirketin yaptığı düzenli satışlar nedeniyle Ripple (XRP) bir türlü yatırımcısının yüzünü güldürmedi.

Piyasa değeri ile hala en yüksek hacme sahip kripto paralar arasında kalmaya devam ediyor.

Ripple yatırımcıları tüm bu etkenlere rağmen Ripple fiyatı için umut taşımaya devam ediyor. 1000 Ripple yatırımcısı ile yapıldığı söylenen ankete göre yatırımcılar Ripple’ın değerinin 100 doların üstüne çıkacağına inandıklarını belirttiler.

Yapılan anketin yüksek katılımlı olduğunu ve katılanların % 72’sinin Ripple fiyatının 100 doları geçeceğine inandığı verisi ortaya çıktı.

“Kar Ettiğimde Satarım”

Ankette bir diğer soru ise Ripple yatırımını ne kadar süredir ellerinde tuttuğu hakkındaydı. Yatırımcıların % 94’ü uzun süredir ellerinde tuttuğu belirlendi.

Yatırımcıların büyük bir kısmı zengin olma amaçı olduğunu ve 10 – 50 dolar fiyat aralığına gelmesi halinde satacaklarını da belirttiler.

100 Dolar Mümkün Mü?

Piyasada bulunan Ripple miktarı göz önüne alındığında her bir Ripple’ın 100 Dolar olması ciddi bir reel paraya ihityaç duyması nedeniyle biraz imkansız olarak düşünülebilir.

Not: Bu yazıda yatırım tavsiyesi verilmemiştir ve beklentiler Paranfil’in görüşleri değildir.

Kripto paralar ile ilgili son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz. https://t.me/paranfil

Bir Cevap Yazın