Popüler Kripto Borsası, Shiba Inu Listelemesini Duyurdu, Tarihler Belirlendi

Enes Cebe
popüler kripto borsası, shiba inu listelemesini duyurdu, tarihler belirlendi
Bitlo

Shiba Inu platform tokenini listeleyen borsalar gün geçtikçe artmaya devam ediyor. 

Son olarak Brezilya’nın en büyük borsalarından biri olan Foxbit’in SHIB’i listeleyeceğini duyurmuştuk. Foxbit, bugün Shiba Inu’nun da bulunduğu 5 kripto varlığı listeleyecek.

SHIB ile birlikte listelenecek diğer varlıklar şu şekilde; Gala (GALA), Fantom (FTM), LooksRare (LOOKS) ve Illuvium (ILV).

Dün atılan tweet gönderisinde “Topluluk hazır mı? Yarın, Shiba Inu ve +4 yeni kripto varlığı, portföyünüzü çeşitlendirmek için Foxbit’e geliyor” ifadesi yer alıyor. 

2014 yılında kurulan Sao Paulo merkezli ticaret platformunun şu anda 950 binden fazla kayıtlı müşterisi var ve bu da onu bölgenin en eski kripto para borsalarından biri haline getiriyor. Foxbit, Brezilya Borsaları arasında SHIB listelemesi yapan ikinci borsa olacak. Shiba Inu, Brezilya’nın en büyük borsası olan Mercado Bitcoin’e ilk olarak Aralık ayında eklenmişti.

SHIB Yakma İşlemleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

SHIB arzını azaltmak isteyen Shiba Inu topluluğu, token yakma işlemlerine hız kesmeden devam ediyor. Geçen günlerde yetkililer tarafından toplam 259 milyar SHIB yakıldığı açıklanmış ve işlemlere hız kesilmeden devam edeceği belirtilmişti.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ethereum grafiğinde düşüş trendi kırıldı mı? ethereum 1 1

Ethereum Grafiğinde Düşüş Trendi Kırıldı mı?

Sonraki Haber
mcdonald’s metaverse’de yerini alacak mı? qq 1

McDonald’s Metaverse’de Yerini Alacak mı?

İlgili Haberler