PancakeSwap Token Son Durum! CAKE Kaç Doları Hedefliyor?

Mert Özsaban
pancakeswap token son durum! cake kaç doları hedefliyor? pancakeswap nedir
Bitlo

PancakeSwap platformunun Token’i olan Cake’in güncel fiyat grafiği ne durumda, CAKE kaç dolar olacak, PancakeSwap CAKE yükselecek mi sorularına bu yazımızda birlikte cevap verelim.

4,60 Dolar direnç bölgesinden red yiyen CAKE 4,24 Dolar seviyesinde bulunan desteğini de kaybetmesiyle düşüş eğilimini sürdürürken fren noktasının 4,00 Dolar seviyesini işaret eden yükselen destek trendi olduğunu söyleyebiliriz. Bu yükselen destek seviyesinden geri dönüş beklediğimiz CAKE, destek seviyesini kaybetmesi ile aşağı yönlü derin satışlar ile karşılaşacaktır. Ara destek seviyesi 3,55 Dolar ve ana destek noktası ve son durak olarak belirteceğimiz 3,15 Dolar destek bölgesini kullanacaktır.

Yukarı yönde 4,24 Dolar seviyesini tekrardan aşması durumunda, CAKE 4,64 Dolar seviyesini hedefleyecektir.

cake-pancake-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
sweat-coin

İşte Günün Öne Çıkan Altcoin’i!

Sonraki Haber
ethereum merge'de dikkat! dolandırıcılar bu üç yöntemi kullanabilir! ethereum mergede dikkat dolandiricilar bu uc yontemi kullanabilir1

Ethereum Merge’de Dikkat! Dolandırıcılar Bu Üç Yöntemi Kullanabilir!

İlgili Haberler