PancakeSwap Kırılımı Çok Yakın! CAKE Kaç Dolar Olacak?

Mert Özsaban
pancakeswap kırılımı çok yakın! cake kaç dolar olacak? pancakeswap nedir
Bitlo

PancakeSwap Token’de son hareketler ne hedefliyor, CAKE güncel fiyat grafiği ne durumda, PancakeSwap kaç dolar olacak, CAKE kırılım ne zaman sorularına bu yazımızda gelin birlikte cevap bulalım.

Bir dik üçgen yapısının içerisinde fiyatlanan CAKE, yükselen destek trendinden tepki alarak hedefini yatay destek bölgesine çevirmiş durumda. Yatay destek trendini hedefleyecek CAKE, bu kırılımı sağlayabilirse 5 Dolar üstüne çok hızlı şekilde fiyatlanacaktır.

4,161 Dolar – 4,645 Dolar seviyeleri arasında zorlu bi süreç geçirecek olan CAKE, bu bölgedeki baskıdan kurtulduğu senaryoda önü açık bir şekilde fiyatlanabilecek.

Negatif tarafta yükselen destek trendi altında kalması CAKE fiyatına çok derin satış baskıları yaşatacakken, Yatay sarı destek ve yükselen yeşil desteğin kesişim bölgesinin oldukça güçlü olduğunu ve bu kesişim bölgesinin CAKE için emniyetli bir bölge olduğu söyleyebiliriz.

cake-pancakeswap

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin ve altcoinler yükselişe geçti! bitcoin kaç dolar? bitcoin ve altcoinler yukselise gecti grafiklere yesil hakim1

Bitcoin ve Altcoinler Yükselişe Geçti! Bitcoin Kaç Dolar?

Sonraki Haber
fed, 100 baz puanlık faiz artışı yapabilir mi? fed 100 baz puanlik faiz artisi yapabilir

FED, 100 Baz Puanlık Faiz Artışı Yapabilir Mi?

İlgili Haberler