Novogratz Uyardı: Altcoinlere Dikkat Edin!

Gülcan Uyanıker
novogratz uyardı: altcoinlere dikkat edin!
Bitlo

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, kripto yatırımcılarını altcoinlerin hala büyük devalüasyonlar görebileceği konusunda uyardı.

 

Novogratz, altcoinlerin tüm zamanların en yüksek seviyesinden büyük bir düşüş yaşasalar bile değerlerinin yarısından fazlasını kaybetme riski altında olduğunu söylüyor.

Altcoinler %80’in üzerinde düştü. 2017’de bu oran %95’in üzerindeydi. Demek istediğim, dipleri seçmek tehlikelidir ve yaparsanız yavaş yavaş ölçeklendirin.

Milyarder ayrıca, tüm finansal piyasa için görünümün kasvetli olduğunu ve kripto varlıklarının muhtemelen daha düşük fiyatlara yöneldiğini öne sürüyor.

Novogratz, makro zeminin düşüş eğiliminde olduğunu söylese de, kripto piyasalarının sonunda toparlanacağı konusunda iyimserliğini koruyor.

Kripto gitmiyor. Alana taşınan insan sermayesi miktarı yavaşlamıyor. Değerin ve mülkün internetteki bilgi kadar özgürce akmasına izin veren merkezi olmayan altyapı oluşturmaya odaklanma yavaşlamıyor. Topluluğumuz esnektir, yeni bir şey yapma konusunda ortak bir inanca sahiptir ve bunun çok erken bir başlangıç ​​olduğuna dair güvence vardır.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
rug pull nedir?

Rug Pull Nedir? Kripto Para Dolandırıcık Yöntemleri

Sonraki Haber
bitcoin tarihinde i̇lk kez 8 haftadır art arda değer kaybediyor!

Bitcoin Tarihinde İlk Kez 8 Haftadır Art Arda Değer Kaybediyor!

İlgili Haberler