LUNA Yeniden Yükselecek Mi? LUNA Fiyat Tahmin ve Yorum

Mert Özsaban
luna yok olurken borsalardan delist kararı geliyor!
Bitlo

Luna Classic son dönemde hızla yükselirken, Luna güncel fiyat grafiği ne durumda, Luna ve Lunc yükselecek mi, Luna yükselmeye devam edecek mi sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Luna için hazırladığımız son fiyat tahmin yazımızda hedeflediğimiz bölgeye başarıyla ulaşırken, Luna fiyat grafiğinin son durumuna baktığımızda fiyatın 1,80 Dolar yatay desteğinden geri döndüğünü ve 2,21 Dolar seviyesini yeniden hedeflediğini gözlemleyebiliyoruz. Önümüzdeki günlerde olası bir 2,21 Dolar yatay direnç kırılımı gerçekleşmesi Luna için yeni hedefi 2,50 Dolar olarak belirleyecektir.

luna

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
avustralya, kripto vergi sistemi i̇çin halka danışıyor! avustralya kripto vergi sistemi icin halka danisacak

Avustralya, Kripto Vergi Sistemi İçin Halka Danışıyor!

Sonraki Haber
gözler, terra classic'de (lunc), yükseliş devam ediyor gözler terra classicde yükselis devam ediyor

Gözler, Terra Classic’de (LUNC), Yükseliş Devam Ediyor

İlgili Haberler