KuCoin Tekrar Piyasaya Dönüyor

KuCoin-Tekrar-Piyasaya-Donuyor

KuCoin geçen ay uğramış olduğu siber saldırı ardından kripto para yatırma ve çekme işlemlerini durdurmuştu. Güvenlik açıklarını tamamlayan KuCoin yatırma ve çekme işlemlerini yeniden başlattığını duyurdu.

KuCoin’e gerçekleştirilen saldırıda 275 milyon dolar değerinde kripto para çalındığı söylentiler arasında. KuCoin ise ilk tahminlerini 150 milyon olarak açıklamıştı. 

Dev siber saldırı sonrasında gündeme gelen KuCoin platformu kripto para yatırma ve çekme işlemlerinin bir kısmını yeniden başlattığını duyurdu.

KuCoin yaşanan bu talihsiz olay üzerine Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Tether (USDT) gibi işlem hacmi yüksek kripto paraların cüzdanlarına ait güvenlik iyileştirmeleri ve güncellemeleri yapıldığını konusunda duyuruda bulundu.

KuCoin yaptığı açıklamada “tüm kripto paralar için yatırma ve çekme işlemlerini kademeli olarak başlatıyor. USDT için tam hizmet de yakında başlatılacak. Lütfen resmi duyuruları takipte kalın.” dedi.

BTC, ETH ve USDT için yeni yatırma adresleri oluşturduğunu dile getiren KuCoin eski adreslerin kullanıma devam edeceğini ancak güvenlik açısından kullanıcıların adreslerini güncellemeleri gerektiğini söyledi.

Kripto paralar ile ilgili son dakika haberlerinden anında haberdar olmak için Telegram sayfamızı takip edebilirsiniz. https://t.me/paranfil

Bir Cevap Yazın