Haftanın En Çok Değer Kaybeden 3 Altcoin’i!

Mert Özsaban
haftanın en çok değer kaybeden 3 altcoin'i! aa scaled
Bitlo

Kripto para market verilerine göre haftanın en çok değer kaybeden 3 Altcoin’ini yakından inceleyelim. Ravencoin (RVN) düşmeye devam edecek mi, RVN kaç dolar olacak, Terra Luna hedefi kaç dolar, LUNA ne kadar olacak, Ethereum Classic hedefi kaç dolar, ETC destek bölgesinden dönecek mi sorularına gelin birlikte cevap bulalım.

Ravencoin (RVN): -40,90%

Uzun vadeli bir yükselen kanal içerisinde değer kazanan RVN, yükselen trend kanalı kırılımı sonrası trendin başlangıç noktasına kadar gerilemiş durumda. 0,038 Dolar yatay destek trendinden tepki alan Ravencoin yeniden 0,043 Dolar bölgesini hedeflemiş durumda.

rvn

Terra Luna (LUNA): -32,25%

Geçtiğimiz ayın en çok yükselenleri arasında yer alan ve yatırımcılar arasında adından sıkça söz ettiren Terra Luna, düşen formasyon oluşumunun kırılımı sonrası istenen yükselişi sağlayamamış durumda. Başarılı bir kırılım gerçekleştiremeyen Terra Luna (LUNA) kesikli mavi yatay destek seviyesinden bir kez tepki almış ve ikinci tepkiyi almaya çok yakın durumda. Sıradaki tepki ile birlikte vakit kaybetmeden fiyatının yükselmesini beklediğimiz LUNA’da başarılı bir tepki alınamazda hedef 2,21 Dolar yatay desteği olacaktır.haftanın en çok değer kaybeden 3 altcoin'i! luna 1

Ethereum Classic (ETC): -22,70%

Ethereum Merge sürecinden ciddi fiyat yükseliş trendleri yakalayan Ethereum Classic (ETC), geride bıraktığımız son 7 günde ciddi fiyat kayıpları yaşayarak güvenli kemeri görevindeki 27,80 Dolar yatay fiyat desteğinden tepki almış durumda. Bu yatay desteği kaybetmemesi ETC için oldukça derin fiyat satışları getirebilir.

haftanın en çok değer kaybeden 3 altcoin'i! etc 2

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
fed öncesi bitcoin ve altcoin'lerde son durum! fed oncesi bitcoin ve altcoinlerde son durum

FED Öncesi Bitcoin ve Altcoin’lerde Son Durum!

İlgili Haberler