Ethereum’da Son Durum! 2000 Dolar Olacak Mı?

Mert Özsaban
ethereum'da son durum! 2000 dolar olacak mı? ethereum
Bitlo

Kripto para piyasasının en güçlü ikinci coini Ethereum güncel fiyat grafiği ne durumda, Ethereum 1300 Dolara düşecek mi, Ethereum kaç dolar olacak sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap verelim.

30 Dakikalık fiyat grafiğinde Ethereum’un hareketlerini incelediğimizde düşen direnç trendinin kırıldığını gözlemleyebiliyoruz. Bu kırılım yapısının tipik hareketi olarak yukarı yönlü bir fiyatlanma beklenirken kripto para piyasasındaki kötü tablo Ethereum’u da etkilemiş durumda. Yukarı yönlü potansiyel hedefine önümüzdeki günlerde ulaşmasını beklediğimiz Ethereum’da 1500 Dolar seviyesinin kaybedilmesi durumunda Ethereum için 1400 Dolar desteği emniyet kemeri görevi yapıyor.

ethereum

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
fifa'nın nft platformunda bu altcoin yer alacak! fifanin nft platformunda bu altcoin yer alacak1

FIFA’nın NFT Platformunda Bu Altcoin Yer Alacak!

Sonraki Haber
ünlü komedyenin kripto cüzdanı boşaltıldı! ünlü komedyenin kripto cüzdani bosaltildi

Ünlü Komedyenin Kripto Cüzdanı Boşaltıldı!

İlgili Haberler