Dogecoin’in Yeni Sürümü Yayınladı: Dogecoin Core 1.14.6

İpek Kulaksız
dogecoin'in yeni sürümü yayınladı: dogecoin core 1.14.6 8 2
Bitlo

Dogecoin’in (DOGE) geliştiricileri popüler meme tokeninin Dogecoin Core 1.14.6 adlı güncel yazılımını yayınladı.

21 Temmuz Perşembe günü Dogecoin’de yapılan güncelleme temel olarak verimliliği arttırarak, DOGE sahiplerini mutlu etmeyi hedefliyor. Resmi Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuruya göre, Dogecoin Core 1.14.6 yazılım güncellemesi sunuldu. Yeni güncelleme kapsamında, çeşitli güvenlik düzeltmesi ve mevcut ödeme yapısında değişiklikler yapıldı.

Güncellemeyle gelen en önemli yeniliklerden biri, “Dust Limit“i (bir kullanıcının/hesabın ağ üzerinde işlem yapabileceği minimum alt limit) 1 Doge’den, 0,01 Doge’a indirilmiş olmasıdır. Limit konusunda yapılan bu değişiklik, Dogecoin’in günlük hayatta kullanılması için atılmış bir adım olarak sunuldu.

Elon Musk; “Güncellemeler”

dogecoin'in yeni sürümü yayınladı: dogecoin core 1.14.6 9 1

Memecoinin geliştiricisi Patrick Lodder, bir gönderisinde şunları aktardı;

Bu, önemli güvenlik güncellemelerini ve ağ verimliliğindeki değişiklikleri içeren yeni bir alt sürümdür. Tüm Dogecoin Core kullanıcılarının (madenciler, hizmet sağlayıcılar ve cüzdan kullanıcıları) güncellemeleri yapmaları şiddetle tavsiye edilir.

Dogecoin hakkında yapılan bu açıklamanın ardından gönderinin altında Doge’nin en önemli destekçi Elon Musk “Güncellemeler!” yorumunda bulundu. CEO, dün katıldığı bir konferansta şirketin Dogecoin’lerini satmadığını söylemişti.

Geçtiğimiz haftalarda%22’lik bir yükseliş performansı sergileyen Dogecoin, haftaya 0.06306 dolardan başlamıştı. Yazının hazırlandığı dakikalarda ise 0.06839 dolardan piyasalarda işlem görüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
luna soruşturması kapsamında 7 kripto borsasına baskın yapıldı 7 2

LUNA Soruşturması Kapsamında 7 Kripto Borsasına Baskın Yapıldı

Sonraki Haber
justin sun, tesla’nın sattığı bitcoinlere talip! adsiz tasarim 29

Justin Sun, Tesla’nın Sattığı Bitcoinlere Talip!

İlgili Haberler