Dogecoin’de Kritik Bölge! DOGE Kırılımı Çok Yakın!

Mert Özsaban
dogecoin kurucu ortağı kripto dünyası hakkında konuştu!
Bitlo

Düşen trend kanalı içerisinde fiyatlanan Dogecoin kanalı kıracak mı, Doge kaç dolar olacak, Doge yeniden yükselecek mi sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Düşen trend kanalı içerisinde fiyatlanan Doge, direnç trendi kırılıma çok yakın konumdayken olası kırılım durumda yatay ara direnç 0,064 Dolar bölgesini aşması, hedefi ana direnç olan 0,073 Dolara çevirecektir. İlerleyen zamanda düşen destek trendine dönüşme ihtimali bulunan direnç trendini yeniden test etme durumu söz konusuyken bu bölgede hızlı alımlar için güç toplayabilir.

Negatif tarafta olası bir direnç kırılımı gerçekleşmez ve red yerse sıradaki ziyaret bölgesi destek trendi olacaktır. Bu senaryo da ara destek bölgesi 0,057 Dolar bölgesiyken Destek için hedef fiyat seviyesi 0,055 Dolar.

dogecoin'de kritik bölge! doge kırılımı çok yakın! dogecoin doge analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
kritik seviye geçildi! btc, tekrar 20 bin doların üzerinde kritik seviye gecildi btc tekrar 20 bin dolarin üzerinde

Kritik Seviye Geçildi! BTC, Tekrar 20 Bin Doların Üzerinde

Sonraki Haber
türkiye finans “emekli maaş promosyon kampanyası'nı” yeniledi! türkiye finans emekli maas promosyon kampanyasiniyeniledi

Türkiye Finans “Emekli Maaş Promosyon Kampanyası’nı” Yeniledi!

İlgili Haberler