Deneyimli Trader Peter Brandt, Bitcoin Sahiplerini Kızdırdı

Enes Cebe
deneyimli trader peter brandt, btc sahiplerini kızdırdı
Bitlo

Ünlü trader Peter Brandt, kripto para birimi endüstrisinde bu kadar yaygın olan “HODL” zihniyetinin hayranı gibi gözükmüyor.

Deneyimli isim Peter Brandt, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, bitcoini uzun süre elinde tutmanın bir anlamı olmadığını iddia ederek Bitcoin’i “hodlers” ı eleştirdi. Brandt, aynı parayı “tekrar tekrar” kazanmaya çalışmanın hayranı olmadığını ifade etti. Bandt ayrıca, kripto para biriminin yüzde 80’lik düşüşten tamamen kurtulması için yüzde 400 artması gerektiğini öngörüyor.

“BTC Tutma Taraftarı Değilim”

Analist Brandt, Bitcoin’in döngü zirvelerinin “kolayca tanınabilir” olduğunu ifade ediyor. Bu sebeple Brandt, piyasa zirvelerinin netliği göz önüne alındığında,  yüzde 80’lik bir düzeltme riskinin yatırımcılar için hiçbir anlam ifade etmediğine inanıyor ve BTC’nin bir din olmadığının altını çiziyor.

BTC tutma taraftarı değilim Bitcoin’in yüzde 80’lik bir düşüş geçmişi var ATH’ye geri dönmesi için her seferinde yüzde 400’e ihtiyacı var. Aynı parayı defalarca kazanmak zorunda olmaktan nefret ediyorum. İlk sefer yeterince makul. Tamam troller saldırır!

Yükselişe Dair Sinyaller

Bitcoin’in toparlanma süreci, 45 bin dolar seviyesine ulaştıktan sonra durdu. Bununla birlikte, Fidelity Investments’ın küresel makro direktörü Jurrien Timmer, önde gelen kripto para biriminin son zamanlarda yatırımcılar için bir satın alma sinyali olabilecek çift dipli bir model oluşturduğunu ifade etti.

Tanındık trader John Bollinger de kısa bir süre önce Bitcoin’in haftalık grafiğinde bir yükseliş modeli görmüştü.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ripple ceo’su: rusya yaptırımları atlatmak i̇çin kripto kullanmayacak ripple ceosu rusya yaptirimlari atlatmak icin kripto kullanmayacak

Ripple CEO’su: Rusya Yaptırımları Atlatmak İçin Kripto Kullanmayacak

Sonraki Haber
binance ceo’su: hesaplara müdahale etmek bizim verebileceğimiz bir karar değil

Binance CEO’su: Hesaplara Müdahale Etmek Bizim Verebileceğimiz Bir Karar Değil

İlgili Haberler