CAKE Kırılıma Çok Yakın! PancakeSwap Token Kaç Dolar Olacak?

Mert Özsaban
cake kırılıma çok yakın! pancakeswap token kaç dolar olacak? pancakeswap nedir
Bitlo

PancakeSwap Token güncel fiyat grafiği ne durumda, CAKE kaç dolar olacak, CAKE kırılım ne zaman, PancakSwap hedefi kaç dolar sorularına bu yazımızda cevap bulalım.

4 Saatlik fiyat grafiğinde CAKE hareketlerini incelediğimizde yükselen bir dik üçgen yapısı içerisinde fiyatlandığını görüyoruz. Bu formasyon yapısı düşen bir fiyat ile başladığında direnç trendi kırılımı sonrası yükselen bir fiyatla devam etme eğilimindedir. Bu durumu dikkate aldığımızda 4,49 Dolar seviyesinde fiyatlanan CAKE, 4,64 Dolar dik üçgen direnç bölgesine oldukça yaklaşmış durumda. Hacimli şekilde gerçekleşebilecek olası bir üçgen kırılımı ile birlikte CAKE için ilk hedefimiz 5,50 Dolar seviyesindeyken bu konumdan aşağı yönlü tepki alarak yeni yükselişler için güç toplama evresine geçmesini bekleyebiliriz.

cake-pancakeswap-analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin ve altcoin’ler güne nasıl başladı? bitcoin ve altcoinler gune nasil basladi

Bitcoin ve Altcoin’ler Güne Nasıl Başladı?

İlgili Haberler