Bu Altcoin’de Kırılım Çok Yakın!

Mert Özsaban
bu altcoin'de kırılım çok yakın! ethereum classic etc nedir nasil satin alinir
Bitlo

Fiyat grafiğinde kırılıma hazırlanan bir yapı oluşturan ETC Coin fiyat tablosu ne durumdaETC kaç dolar olacak sorularına bu yazımızda gelin birlikte cevap bulalım.

Üçken oluşumu bulunan ETC, bu üçgenin destek trendineden geri dönüş aşamasında olurken direnç kırılımı söz konusu olduğunda 34,10 Dolar yatay direnç bölgesine kadar yükselecektir. Yakından takip ettiğimiz bu kırılım negatif tarafta gerçekleşirse emniyet noktası 31,20 Dolar yatay desteği konumunda yer alıyor.

etc

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin 5 eylül gününe nasıl başladı? bitcoin 5 eylül gününe nasil basladi

Bitcoin 5 Eylül Gününe Nasıl Başladı?

Sonraki Haber
ethereum ve solana haftaya nasıl başladı? ethereum ve solana haftaya nasil basladi

Ethereum ve Solana Haftaya Nasıl Başladı?

İlgili Haberler