Bu Altcoin Büyük Kırılıma Çok Yakın! Getiri Potansiyeli Olan Coinler Hangileri?

Mert Özsaban
bu altcoin büyük kırılıma çok yakın! getiri potansiyeli olan coinler hangileri? aa scaled
Bitlo

Direnç trendine çok yakın olan bu Altcoin, kırılım gerçekleştiği takdirde çok büyük getiri potansiyeline sahip. Kırılıma yaklaşan Altcoin hangisi, fiyat grafiği bizlere neler söylüyor, grafik formasyonu ne durumda sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

30 Dakikalık fiyat grafiğinde Dash Coin’in hareketlerini gözlemlediğimizde alçalan takoz formasyonu gözlemliyoruz. Bu formasyonun tipik hareketi gereği direnç kırılımı söz konusu olan durumlarda oldukça kazançlı fiyat değerlemeleri gerçekleşebilir. Direnç bölgesinin fiyat seviyelerinde seyreden Dash fiyatı olumlu fiyat hareketleri ile birlikte gerçekleşecek kırılımda 58 Dolar hedef fiyatına kadar tırmanmak isteyecektir.

dash

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ethereum yakım miktarı 2.6 milyonun üzerine çıktı! 18

Ethereum Yakım Miktarı 2.6 Milyonun Üzerine Çıktı!

Sonraki Haber
facebook’a nft desteği geliyor! adsiz tasarim 2022 08 29t234710.962

Facebook’a NFT Desteği Geliyor!

İlgili Haberler