Bu 5 Altcoin Ocak’ta 10 Kat Değerlenebilir

Ebrar Gündoğdu
bu 5 altcoin ocak’ta 10 kat değerlenebilir
Bitlo

Bitcoin ile birlikte birçok altcoin kırmızıda işlem görürken, piyasada aşırı korku bölgesi hakimlik sürüyor. Fakat piyasanın ünlü analistlerinden biri olan Joe Parys, Ocak ayında x10 yapabilecek potansiyele sahip 5 altcoin olduğunu düşünüyor.

Listenin başında altcoin Pulse X’i koyan Parys, bu altcoin için uzun vadede çok şey beklediğini fakat kısa vadede yapılacak borsa listelenmelerinin bu altcoin fiyatını 10 kata kadar artırabileceğini söyledi. Çoğunluğun PulseSwap olarak tanıdığı proje, isim değişikliğine giderek ismini Pulse X olarak değiştirmişti. Proje bu adım için 400 milyon dolar değerinde token feda ederek bu rakamın yakın zamanda %5 daha artacağını da sözlerine ekledi.

bu 5 altcoin ocak’ta 10 kat değerlenebilir

Listenin 2.altcoini BlueZilla ekosistemindeki DOTPad olarak karşımıza çıkıyor. Açıklamalar sonucu DOTPad, bugüne kadar yapılan en büyük kamu tahsisini yapmayı planlıyor. Bu altcoini almanın yolları NFT lansmanı, Etapad ve BSCpad gibi projeleri kontrol etmekten geçiyor.

Analistin listesindeki bir diğer altcoin olan Artem ise, sanat, lüks koleksiyon ürünleri ve sınırlı sayıda NFT’leri satın alımını kolaylaştıran bir platform oluşturmayı ve bu platformun kendi token’ıyla çalışmasını hedefleyen bir NFT projesi olarak düşünülebilir. Artem token’ın IDO fiyatı 0.045 dolar ve ilk piyasa değeri 3 milyona yakın olmakla beraber toplam arzı 1 milyar adet olacak ve bunun sadece 20 milyon tanesi IDO’da sunulacak. Bu nedenle Parys, bu altcoin’in NFT’lerde yaşanabilecek tutarlı bir büyümenin ardından artış potansiyelini koruyabileceğini düşünüyor.

Listenin Son İkilisi; Lockness ve Verve

Listenin son iki altcoininden biri olan Lockness, kullanıcılar için güvenli bir harcama ortamı sağlamayı amaçlıyor.

Son altcoin ise bir başka BlueZilla projesi olan Verve. Verve altcoini, önümüzdeki haftalarda kullanıcılarla buluşacak. Yatırımcılar, herhangi bir doğrulama ve bir minimum eşik olmadan kazanmak için bir yayın gerçekleştirebilir. Ayrıca kullanıcılar, izleyiciyle doğrudan bağlantı kurabilir, işlerini büyütebilir ve daha fazlasını kazanabilirler. Verve izleyicilerinin dikkatini çekmeleri için “akış yansıtma” sistemi de getiriyor. Böylece kullanıcılar Youtube, Twitch ve Tiktok’taki akışlarını yansıtabilir ve gelirlerini en üst seviyelere çıkarabilirler.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
paypal'dan kripto para hamlesi! stablecoin geliyor paypal

PayPal’dan Kripto Para Hamlesi! Stablecoin Geliyor

Sonraki Haber
bitcoin türev araçlar

Bitcoin Kaldıraç Rasyosu Rekor Kırdı!

İlgili Haberler