BNB Kaç Dolar Olacak? BNB Güncel Fiyat Tahmini ve Yorum

Mert Özsaban
binance 1,68 milyondan fazla bnb yaktığını açıkladı
Bitlo

Destek trendini kaybeden BNB fiyat grafiğinde güncel durum nasıl? BNB yeniden yükselecek mi, BNB 300 Dolar olur mu sorularına gelin bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Geçtiğimiz günlerde paylaştığımız BNB içeriğinde bahsettiğimiz yatay destek bölgesinden sekerek iki defa yükselen direnç trendinden red yiyen BNB için bu direnç zorlaşmaya başladı. Önümüzdeki günlerde yeniden direnç testi söz konusu olursa bu bölge 300 Dolar konumuna teğet geliyor ve 300 Dolar seviyesi BNB için ayrıca bir fiyat direnci. Dolayısı ile 300 Dolar ve direnç trendi çakışım bölgesini aşması oldukça zorlu olacaktır. Sonuç olarak ilerleyen günlerde şimdi olduğu gibi yatay destek ve yükselen direnç arasındaki gel-git hareketlerine devam etmesi olası.

bnb

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin'in 20 bin dolara düşeceğini öngören uzmandan yeni tahmin! yeni öngörüsü nedir? bitcoinin 20 bin dolara düsecegini öngören uzmandan yeni tahmin yeni öngörüsü nedir1

Bitcoin’in 20 Bin Dolara Düşeceğini Öngören Uzmandan Yeni Tahmin! Yeni Öngörüsü Nedir?

Sonraki Haber
altcoin

Market Verilerine Göre En Popüler Coinler Bunlar! Günün Öne Çıkan 3 Altcoin’i !

İlgili Haberler