Bitcoin Düşmeye Devam Edecek Mi? Bitcoin, Dogecoin, Atom Fiyat Tahminleri

Mert Özsaban
bitcoin-analiz
Bitlo

Nisan 2022‘den bugüne devam eden önemli düşüş trendi kırmış olan Bitcoin, direnç çizgisini destek çizgisine çevirmeye hazırlanıyor. Nisan 2022’den beri devam eden ve Luna vakası gibi piyasaya negatif etki yaratan olayların üst üste gelmesi Bitcoin ve kripto para piyasalarında çok derin yaralar açtı.

Bitcoin Kaç Dolar? Bitcoin Düşmeye Devam Edecek Mi?

bitcoin-analiz-26-temmuz

Nisan ayından bugüne önmeli etki yaratan düşüş trendi Bitcoin için retest çizgisi haline gelmiş durumda. 20.000 Dolar seviyeleri oldukça kritik durumda, 20.000 Dolar bölgesinden hacimli bir dönüş gerçekleşirse oldukça pozitif bir retest ortamı oluşabilir.

Bitcoin 20.000 Dolar seviyesinden dönüş sağlayabilirse 28.000 Dolar bölgesine kadar yükselme potansiyeli var.

Dogecoin’de Hedef Ne? Dogecoin Düşmeye Devam Edecek Mi?

doge-analiz-26-temmuz

Dogecoin için 0,04 Dolar seviyesi oldukça önemli bir destek durumunda. 0,06 Dolar bölgesinin altında gerçekleşebilecek kapanış ardından ilk hedef 0,04 Dolar bölgesi. Dogecoin, 0,06 Dolar seviyesinden dönüş sağlayabilirse 0,075 Dolar bölgesi ilk önceliği olabilir.

En büyük kripto para topluluklarından birine sahip Dogecoin için destekçileri hala 1 Dolar değerine ulaşmayı bekliyor. 0,7 Dolar bölgesine kadar yükselmeyi başarabilmiş Dogecoin altın günlerindeki çıkışı tekrar sağlayabilecek mi bekleyip göreceğiz.

Atom Yükselmeye Devam Edecek Mi? Son Durum Ne?

Bu içeriğin hazırlandığı tarih itibari ile kripto para piyasasında kendini gösteren coinlerden olan Atom, yüzde 5,5 yükselmiş durumda.

atom-analiz-26-temmuz

4 saatlik grafikte oldukça belirgin bir yatay trende sahip olan Atom, oldukça güçlü olan 8,5 Dolar seviyesinden sekmiş durumda. Hali hazırda bulunduğu 9,5 Dolar seviyesinden satış baskısı yaşanmazsa 11 Dolar bölgesi öncelikli hedef konumunda. Satış baskısı gerçekleşmesi durumda 7 Dolar seviyesi en önemli destek çizgisi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
kripto paraların piyasa değeri 1 trilyon doların altında 29 1

Kripto Paraların Piyasa Değeri 1 Trilyon Doların Altında

Sonraki Haber
abd senatörleri, kripto para i̇şlemlerinin vergisiz olmasını i̇stiyor! 34

ABD Senatörleri, Kripto Para İşlemlerinin Vergisiz Olmasını İstiyor!

İlgili Haberler