APE Token’de Hareketlenme! APE’te Yeni Hedef Kaç Dolar?

Mert Özsaban
apecoin i̇şlem görüyor! airdrop değeri on binlerce değere ulaştı
Bitlo

Popüler NFT topluluğu fayda tokeni APE güncel fiyat grafiği ne durumda, APE Token kaç dolar olacak, APE yeni hedef neresi sorularına bu yazımızda birlikte cevap bulalım.

Yükselen bir trend kanalı içerisinde yolculuğuna devam eden APE Token, yukarı yönlü hareketine bir destek trendi ziyareti için mola vermiş olabilir. Sarı renkli trendin de altına sarkan APE, 5,30 Dolar seviyesine teğet olan yükselen destek trendini ziyaret edebilir. Bu destek trendi ziyaretinin oldukça tehlikeli olduğunu belirtmemiz gereken APE, destek tredini test ettiği aşamada başarısız olur ve aşağı yönlü kırılırsa ilk ziyaret noktası 5,00 Dolar seviyesi olacaktır sonrasında ise 4,50 Dolar olası ziyaret bölgesi.

İçerisinde bulunduğu yükselen trend kanalı tipik hareketi destek kırılımı ile sonuçlanırken APE için son durumunda takip etmemiz gerek nokta destek ziyaretinin nasıl sonuçlanacağı.

ape token'de hareketlenme! ape'te yeni hedef kaç dolar? ape

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
kripto market verilerine göre günün öne çıkan altcoin'i! bitcoin ve altcoinler güne nasil basladi 13 eylül 20221

Kripto Market Verilerine Göre Günün Öne Çıkan Altcoin’i!

İlgili Haberler