Web 3 Altyapısının Başlatılması, 34 Milyon Dolarlık Fonla Gizliliği Ortadan Kaldırdı

Ebrar Gündoğdu
web 3 altyapısının başlatılması, 34 milyon dolarlık fonla gizliliği ortadan kaldırdı sam cassatt
Bitlo

Turdaki yatırımcılar arasında kripto piyasası üreticisi GSR, Altium Capital ve diğerleri yer aldı.

Eski ConsenSys Baş Strateji Sorumlusu Sam Cassatt tarafından kurulan bir Web 3 altyapı sağlayıcısı olan Aligned, açıklanmayan bir değerlemeyle 34 milyon dolarlık bir finansman turuyla gizlice ortaya çıktı.

Eski Konsensüs Baş Strateji Sorumlusu Sam Cassatt tarafından kurulan bir Web 3 altyapı sağlayıcısı olan Aligned, açıklanmayan bir değerlemede 34 milyon dolarlık bir finansman turuyla gizlilikten çıktı.

Turdaki yatırımcılar arasında kripto piyasası yapıcısı ve Aligned ekosistem ortağı GSR, Altium Capital, Calvary Fund ve film yapımcısı ve spor ajanı Happy Walters da dahil olmak üzere bir dizi özel yatırımcı yer aldı.

Tur, öncelikle Aligned’ın yüksek performanslı bilgi işlem ayak izini genişletmek için kullanıldı.

Cassatt, bir e-postada şunları söyledi:

“Silikon satın alıyoruz, bu silikonla ürettiğimiz özel donanımı üretip kuruyoruz ve HPC (yüksek performanslı bilgi işlem) ekibimizi genişletiyoruz. Bu donanımın çoğu birincil veri merkezimize girecek ve yakında daha da genişleyecek.”

Porto Riko merkezli Aligned’ın ürün grubu, katman 2 ağları ve ayrıca önde gelen blok zincirleri ve gelişmekte olan mimariler dahil olmak üzere Ethereum uyumlu blok zincirleri için madencilik, bahis ve likidite sağlama teknolojisini içerir.

Proof-of-stake blok zincirlerinin büyümesi, stake etme ve doğrulayıcılara olan talebi artırdı. Aligned, zincir üzerinde likidite sağlanmasına olanak tanıyor ve bugüne kadar merkezi olmayan finans (DeFi) ekosisteminde 15.000 ETH’nin (yaklaşık 440,5 milyon dolar) dağıtımını desteklediğini söyledi.

Şirket, platformlarına likidite dağıtmak için DeFi projelerini başlatmak için likidite sağlayan Neptune DAO gibi müşterilerle çalıştığını söylüyor.

Cassatt:

“Bir DeFi uygulamasının çalışması için üç temel şeye ihtiyacınız var ve hepsini biz sağlıyoruz: 1. protokolde likidite/para, 2. işlemleri gönderen ve blok zinciri çalıştıran yazılım ve 3. üzerinde çalıştırılacak bilgisayarlar, bizim durumumuzda bu kullanım için tasarlanmış özel donanım.”

“Birlikte ele alındığında, bu katmanlarda dikey olarak entegre bir şekilde çalıştığı ve çalıştığı için bu ‘tam yığın’ bir altyapıdır.”

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
anonymous rusya'ya siber savaş i̇lan etti!

Anonymous Rusya’ya Siber Savaş İlan Etti!

Sonraki Haber
ethereum madencilik havuzu flexpool, rus kullanıcılarına hizmet vermeyi durdurdu

Ethereum Madencilik Havuzu Flexpool, Rus Kullanıcılarına Hizmet Vermeyi Durdurdu

İlgili Haberler