Waves Büyük bir Patlama Yaptı Ama Hacim Burada Kritik Bir Rol Oynuyor

Özlem Özbek
waves büyük bir patlama yaptı ama hacim burada kritik bir rol oynuyor 12 1
Bitlo

WAVES, 4,20$ fiyat desteği seviyelerini bir kez daha test etmesinin ardından hafta sonu rakamlarda bir dalgalanma yaşandı. Dalgalanmalar yerini güçlü yükselişe bıraktı ve altcoin bu haftanın en çok kazananlar listesinde yer aldı. 

WAVES, geçtiğimiz hafta yaşanan düşüş performansının ardından mevcut desteğin hemen üzerinde 4.20$ seviyesinde seyretti. Dalgalanmalar, hafta sürecinde devam ederken, boğalar Salı günü değerlerin değişmesine sebep oldu. Boğaların hamlesinin ardından WAVES, Salı günü %43’lük bir yükselişin ardından 7.20 dolara kadar ulaştı. Çarşamba sabahı ise 6.58 dolarlık fiyatından hafif çekilme yaşamadan hemen önce 7.28 dolarlık bir zirve yaptı. Haftalık performansta küçük düşüşler yaşansa da hala %49 oranında artık söz konusudur. WAVES’teki bu artış MFI tarafından yapılan güçlü taleple de desteklendi.

WAVES yükselişinin arkasında NFT hacimleri olabilir

WAVES’in yükselişi, ağının NFT ticaret hacminde güçlü bir artış yaşandığı sıralarda gerçekleşti. Toplam olarak NFT ticaret hacmi, 17 Haziran’da 663 bin dolardan 19 Haziran’da 8.07 milyon dolara kadar tırmandı. 21 Haziran gününe kadar 1,46 milyon dolara gerilerken, bu NFT etkinliği, altcoinin son yükselişinden önce geldi. Bu güçlü artışı tetikleyen durum katalizör de olabilir. Bunun yanı sıra balinalar tarafından tutulan arz, WAVES’in fiyat hareketini yansıtmıyor. Bunun aksine, 17 Haziran’da yaşanan yükselişten dolayı bir miktar birikim anlamına geliyordu. O zamandan bu yana kayıtlı çıkışlar söz konusu.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
zuckerberg, meta'nın yakın gelecekte milyarca i̇nsana ulaşacağını söylüyor 10 2

Zuckerberg, Meta’nın Yakın Gelecekte Milyarca İnsana Ulaşacağını Söylüyor

Sonraki Haber
tcmb, faiz kararını açıkladı! faiz oranı 14'te sabit tutuldu 14 1

TCMB, Faiz Kararını Açıkladı! Faiz Oranı 14’te Sabit Tutuldu

İlgili Haberler