Voyager Digital, Varlıklarını Satışa Çıkartacak mı?

Cem Yilmaz
voyager digital, varlıklarını satışa çıkartacak mı? adsiz tasarim 2022 09 07t230945.222
Bitlo

Kripto para piyasasında yaşanan büyük düşüşlerle birlikte iflas eden şirketler oldu. Bu şirketlerden birisi de Voyager Digital oldu. Voyager Digital ile ilgili yaptığımız haberler de varlıklarıyla diğer kripto para borsalarının yakından ilgilendiğini duyurmuştuk. Voyager tarafından yapılan son açıklamayla birlikte varlıklarının ne zaman satışa sunulacağı belli oldu.

Kripto para piyasasındaki yaşanan düşüşlerle Voyager’de iflas talebinde bulunmuştu. Voyager Digital tarafından yapılan son açıklamayla varlıklarının 13 Eylül tarihinde satışa çıkarılacağı duyuruldu.

Daha önce FTX CEO’su Sam Bankman-Fried varlıkları satın almak istediğini açıkça ifade etse de Voyager avukatları tarafından düşük bir teklif olarak nitelendirildi. Şirketin varlıklarıyla 22 şirketin ilgilendiği ve teklif vermek için görüşmelerde bulunulduğu ifade edildi.Voyager Digital müşterilerine de para iade etmek ekstra çalışmalarına devam ediyor. 5 Ağustos’da görülen Voyager davasında mahkeme, zararı olan müşterilere 270 milyon doları iade etme teklifini onaylamıştı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
dan morehead:

Dan Morehead: “Bitcoin En Düşük Seviyesine Ulaştı!”

Sonraki Haber
musk ile twitter arasında olan davada ertelenme talebi reddedildi adsiz tasarim 2022 09 08t000042.882

Musk ile Twitter Arasında Olan Davada Ertelenme Talebi Reddedildi

İlgili Haberler