Voyager Digital için En Yüksek Teklifi Hangi Şirket Verdi?

Cem Yilmaz
voyager digital için en yüksek teklifi hangi şirket verdi? adsiz tasarim 2022 09 21t023951.171
Bitlo

Kripto para piyasalarında yaşanan büyük düşüşlerle birlikte iflasını açıklayan Voyager Digital’in varlıklarını satın almak için şirketler tekliflerini girdi. Voyager Digital’in varlıklarını satın almak isteyen ve en yüksek teklifi veren şirketler Binance ve FTX oldu. 

Voyager Digital’in bu teklifleri kabul etmediği aktarılmaktadır. Binance’in teklifi FTX’e göre daha fazla olsa da iki şirket de ortalama 50 milyon dolarlık bir teklifte bulundu.

Temmuz 2022 ayında iflas başvurusunda bulunan Voyager’in varlıkları 5 milyar dolar borçları ise 4.9 milyar dolar olarak belirtilmişti. Voyager’in varlıkları için teklif veren şirketler arasında Wave Financial ve CrossTower’da yer aldı.

Her ne kadar kripto para piyasasında büyük düşüşler yaşansa da Binance ve FTX bu süreçte ticaret hacimlerini çok büyüttüler ve bu sürecin kazananları arasında yerlerini aldılar. Hatta öyle ki kuruculuğunu Sam Bankman-Fried’in yaptığı FTX, bu süreçte birçok iflas sürecinde olan şirkete yardım etti ve bazılarını satın aldı.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bu stabil coin, polygon ve avalanche ağında yer almaya başladı! adsiz tasarim 2022 09 21t012351.139

Bu Stabil Coin, Polygon ve Avalanche Ağında Yer Almaya Başladı!

Sonraki Haber
opensea, arbitrum desteğini açıkladı! adsiz tasarim 2022 09 21t055711.608

OpenSea, Arbitrum Desteğini Açıkladı!

İlgili Haberler