V. Anantha Nageswaran, Kripto Paraları “Karayip Korsanları Dünyasına” Benzetiyor

Özlem Özbek
v. anantha nageswaran, kripto paraları “karayip korsanları dünyasına” benzetiyor 8
Bitlo

Hindistan baş ekonomi danışmanı V. Anantha Nageswaran; “kripto para dünyası yasal çerçevede ilerlemediği ve düzenlenmediği sürece “Karayip Korsanları Dünyasına” benziyor ve bu dünya kazanan her şeyi alıyor” dedi.

Yerel kaynaklar tarafından aktarıldığı üzere Nageswaran, kripto para birimlerinin herhangi bir temel değerinin olmadığı ve toplum düzeyinde de yaygın bir kitle tarafından kabul edilmeyen bir hesap birimi olduğunu düşünüyor. Hindistan hükümetinin 18. baş ekonomi danışmanı olarak görev yapan Nageswaran, görevi Krishnamurthy Subramanian’dan devralmıştı. 

Kripto para birimlerine karşı temkinli hareket ettiğini belirten Nageswaran;Kripto paralar beni çok heyecanlandırmıyor çünkü bazen kendimizi neyle karşı karşıya bulabileceğimizi tam olarak anlamıyor, kavrayamıyoruz. Bu yüzden merkeziyetsiz finans, kripto gibi bazı (yeni teknolojilere) yaklaşırken temkinliyim.” dedi.

Bunun üzerine Nageswaran, kripto para birimlerine karşı neden temkinli olduğunu açıklarken, Terra ekosisteminde yaşanan çöküşe değindi ve bu olayın da çok önemli bir ders olduğunun altını çizdi.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
dogecoin’de ayı baskısı düşüşü devam edecek mi? 7 1

DogeCoin’de Ayı Baskısı Düşüşü Devam Edecek Mi?

Sonraki Haber
golden cross bull-bear cycle adsad

Golden Cross Bull-Bear Cycle

İlgili Haberler