Ünlü CEO Açıkladı, Bitcoin’de Yükseliş Bekleniyor!

Ebrar Gündoğdu
ünlü ceo açıkladı, bitcoin’de yükseliş bekleniyor! btc yukselis
Bitlo

Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş nedeniyle 35 bin doların altına kısa bir süre düşmesine rağmen Bitcoin’de yükseliş beklediğini söyledi.

“Mevcut seviyeleri koruyacağız ve daha yükseğe çıkacağız”

Celsius Network CEO’su Alex Mashinsky, Kitco News’e verdiği röportajda, Bitcoin’in yaklaşık olarak 30 bin dolar civarında güçlü bir destek bulduğunu ve yukarı yönlü bir yörüngede olduğunu söylerken sözlerine şöyle devam etti:

“Bence Rusya Ukrayna çatışması için dip nokta burası. 30 bin dolar seviyesinde çok güçlü bir desteğimiz var. Mevcut seviyeleri koruyacağız ve daha yükseğe çıkacağız”

Mashinsky, ayrıca Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik agresif davranışlarının ardından piyasalardaki aşırı kaldıraç oranının düşmesinden sonra Bitcoin’in sınırlı arzına vurgu yaparak, Bitcoin’in muhtemelen daha aşırı bir yükseliş trende gireceğini iddia etti.

“Arz sınırlı ve asla 21 milyondan daha fazla Bitcoin olmayacak. Artan talebiniz temel olarak size uzun bir süre boyunca Bitcoin değerinin artacağını söylüyor.

Bitcoin’in değeri artacak çünkü giderek daha fazla insan onu kullanacak.”

ünlü ceo açıkladı, bitcoin’de yükseliş bekleniyor! celsius ceo

Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti, piyasalardaki korku, belirsizlik ve şüphelerinin (FUD) üstesinden gelebilen ve şimdi Bitcoin satın alan yatırımcıların gelecekte büyük kazançlar elde edeceğini düşünüyor. Analist Mike McGlone, Rusya’nın Ukrayna’ya devam eden saldırısı da dahil olmak üzere mevcut jeopolitik olayların, emtia piyasalarını nasıl etkilediğini açıkladı. Tipik olarak istikrarsızlığa karşı bir önlem olarak görülen BTC’nin neden yükselmediği, bununla birlikte Rusya’nın eylemlerinin dünya çapında yankılanmasıyla keskin bir şekilde düştüğü sorusuna analist, bunun emtia piyasalarında yaygın bir düzeltme yapılması gerektiği için olduğunu söylüyor. Analist ayrıca, Bitcoin için satın alma fırsatlarının da devam ettiğini belirtiyor.

McGlone, BTC ve diğer kripto para birimlerinin hala riskli varlıklar olduğunu, bu sebeple yatırımcıların oynaklığa hazırlıklı olması gerektiğini söyledi. Ayrıca, piyasadaki yatırım fırsatından faydalanarak şimdi alım yapanların, ileride kazanabileceğini düşünüyor.

“Bitcoin için çok iyi bir satın alma fırsatı olacağını düşünüyorum. Uzun vadeli yatırımcılar için, tarihte belirleyici bir an olarak bakılacak.”

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
ukrayna'dan airdrop duyurusu, polkadot kurucusundan büyük jest!

Ukrayna, Rus Politikacıların Kripto Cüzdanlarını Yakın Takibe Aldı!

Sonraki Haber
fed başkanı kripto para birimlerini

Fed Başkanı Powell Bu Hafta Konuşacak: Katılımcılar Faiz Artış Sinyalleri Arayacak

İlgili Haberler