Trader Capo: Bitcoin’in (BTC) Dibi Göreceğini Düşünüyor!

Özlem Özbek
trader capo: bitcoin’in (btc) dibi göreceğini düşünüyor! trader capo bitcoinin dibi gorecegini dusunuyor
Bitlo

Analizleriyle dikkat çekmeyi başaran Trader Capo, Bitcoin’in (BTC) önemli bir destek seviyesinden dibe ineceğini düşünüyor.

Analistin incelemelerine göre önemli destek seviyesinde bir tutunma yaşanmazsa, mevcut fiyattan %30’un üzerinde bir düşüş yaşanma ihtimali vardır.

Bitcoin dibi görebilir

trader capo: bitcoin’in (btc) dibi göreceğini düşünüyor! bitcoin neden yukselise gecti jpeg

Capo takma adıyla gündeme gelen kripto analisti, Twitter üzerinden BTC hakkında ön görülerini paylaştı.

Bitcoin’in aşağı yönde hareketleneceğini ve %21 – %31 oranında düşüş yaşanabileceğini düşünen Capo, fiyatın 16.000 – 14.000 dolar seviyesinde değişeceğini söylüyor. Dibe düşüş yaşanmadan önce BTC’nin mevcut seviyesinden 23.000 dolara sahte bir yükseliş yaşayacağını da ekleyen Capo, şöyle devam etti:

“Mevcut pivot 21.000 dolarda. Buradan sonra sırada 19.000 dolarlık seviye var. 19.000 doları kırdıktan sonra 14.000-16.000 dolarlık ana hedefler devrede olacak. BTC fiyatı short’ları temizlemek için 23.000 dolara çıkabilir. Ancak bu noktada long açmak yine de büyük risk.”

BTC, son 24 saat içerisinde %0.40 oranında bir düşüş yaşayarak 20.000 dolar seviyesini korumaya çalışıyor. Yazının hazırlandığı dakikalarda BTC, 20,182 dolardan işlem görüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
kredilerdeki durma ve satın alma gücü konut satışlarını etkiliyor! kredilerdeki durma ve satin alma gucu konut satislarini etkiliyor2

Kredilerdeki Durma ve Satın Alma Gücü Konut Satışlarını Etkiliyor!

Sonraki Haber
terra luna'da beklenti gerçekleşti! luna'da yeni hedef neresi? te

Terra Luna’da Beklenti Gerçekleşti! LUNA’da Yeni Hedef Neresi?

İlgili Haberler