Terra Classic’i 2023’de Neler Bekliyor?

İpek Kulaksız
terra classic'i 2023'de neler bekliyor? terra classici 2023de neler bekliyor1
Bitlo

Terra LUNA’nın çökmesinin ardından Terra Classic’de ciddi dip seviyeler görüldü.

Terra Classic, çöküşten önceki rakamlara geri dönmeye çalışırken, yatırımcıların beklentilerini de yükseltmeye devam ediyor. Son 24 saatlik grafik incelemelerine bakıldığında %19’luk fiyat artışıyla, varlığın hacmi yaklaşık olarak 300 milyon dolara ulaştı ve piyasa değeri ise 1 milyon doların üzerine çıktı.

Terra Classic hakkında

Terra Luna’nın çökmesinin ardından doğan Terra Classic, yatırımcıların son haftalarda ilgi göstermesi karşısında kazanç getirmesiyle gündeme geliyor. Terra Luna’nın çökmesiyle beraber yatırımcıların milyonlarca dolarlık yatırımları sadece birkaç 100 dolar değerine geriledi. Ancak Terra Classic’in son dönemlerde sergilediği olumlu performans yatırımcıların yüzünü güldürecek gibi gözüküyor.

UST karşısında yeniden toparlamak için büyü çaba gösteren Terra Classic, dolaşımda olan 6 trilyon token ile arzın büyük bir miktarını yok etmek için yakma işlemi uygulanacağı iddia ediliyor. Toplulukta hareketleriyle Terra Classic’e güvendiğini gösteriyor ve toparlanma için yavaş yavaş hamlelerini yapmaya devam ediyor. 2023 yaklaşırken toparlanmanın devam etmesi halinde fiyatların yükselmesi ve daha fazla yatırımcının Terra Classic’de yer alması bekleniyor.

 

 

 

 

 

 

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
merge yaklaşırken, ens satışlarında artış var! merge yaklasirken ens alan satislarinda artis var

Merge Yaklaşırken, ENS Satışlarında Artış Var!

Sonraki Haber
cardano daedalus cüzdanları i̇çin test sürümü yayında! cardano daedalüs cüzdanlari icin test sürümü yayinda1

Cardano Daedalus Cüzdanları İçin Test Sürümü Yayında!

İlgili Haberler