Terra Classic Düşen Kanal İçerisinde! LUNC Yeni Hedef Kaç Dolar?

Mert Özsaban
terra luna çöküşü i̇ngiltere’yi harekete geçirdi! kripto paralar düzenlenecek mi?
Bitlo

Kripto para marketinde Eylül ayına damgasını vuran Terra Classic güncel fiyat grafiği ne durumda, LUNC yeniden yükselecek mi, LUNC hedefi kaç dolar sorularına bu yazımızda birlikte cevap verelim.

30 Dakikalık fiyat grafiğinde Terra Classic hareketlerini incelediğimizde son direnç trendi ziyareti sonrası destek ziyareti yapacağını ön görebiliriz. Aşağı yönlü gerçekleşecek hareketlerde beklenti, destek bölgesinden red yiyerek yeniden düşen direnç trendini ziyaret olacaktır.

Öte yandan anlık fiyatından direnç seviyesine gelecek hacimli alım düşen kanal kırılımını destekleyecektir. Direkt olarak ya da destek ziyareti sonrası gerçekleşebilecek direnç kırılımı LUNC fiyatını yukarı yönlü güçlü şekilde destekleyecektir. Düşen trend kanalı kırılımı tipik hareketleri ile birlikte Terra Luna için ilk hedef 0,00039 Dolar seviyesi olacaktır. LUNC için ana hedef ise 0,00052 Dolar yatay direnç bölgesi. terra classic düşen kanal i̇çerisinde! lunc yeni hedef kaç dolar? lunc terra classic analiz

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
elektrikli araç satışları dünyada %81, türkiye’de i̇se %154 oranında arttı! elektrikli arac satislari dünyada 81 türkiyede ise 154 oraninda artti1 1

Elektrikli Araç Satışları Dünyada %81, Türkiye’de İse %154 Oranında Arttı!

Sonraki Haber
merge sonrası etc hashrate'inde devasa artış yaşandı! merge sonrasi etc hashrateinde devasa artis yasandi

Merge Sonrası ETC Hashrate’inde Devasa Artış Yaşandı!

İlgili Haberler