Steven Copper’dan Shiba Inu Açıklaması

Cem Yilmaz
steven copper'dan shiba inu açıklaması bgg
Bitlo

Bigger Entertainment’ın CEO’su Steven Cooper bilindiği üzere Shiba Inu’yu çok seven ve fiyatının 0.01 $ olması için çalışan bir CEO. Steven Cooper hala da yakmaya devam etmek istiyor. Steven Cooper bir tweet paylaşarak Shiba Inu (SHIB) topluluğunu arzının %10’unu yakarak desteklemek istediğini açıkladı.

Bir tweet’te Cooper, bir sonraki SHIB yakma partisinin başlamasından önce  bu olayların kripto para biriminin arzını pompalamak anlamına gelmediğini açıkça belirtmek istediğini belirtti.

CEO Steven Cooper, SHIB arzı fiyatını düşürse bile “hiç değişmeyebileceğini” ekledi, ancak bir topluluk olarak hedeflerinin arzı düşürmek olduğunu ve geliştirici ekibin de desteklerini beklediğini ifade etti.

Bigger Entertainment, karlarının bir kısmını SHIB Token yakmak ve kripto para biriminin dolaşımdaki arzını azaltmak için kullanmayı taahhüt eden dokuz işletmeden biridir. CryptoGlobe’un bildirdiği gibi, Aralık ayı başlarında Shiba Inu’nun ilk arzının sadece %59’u hala dolaşımdaydı, çünkü kripto para birimi piyasaya sürüldüğünden beri toplam 410.29 trilyon SHIB yakılmıştı.

Başlangıçta, Shiba Inu’nun toplam bir katrilyon token arzı var, ancak bunların %50’si merkezi olmayan borsa Uniswap’ta likidite sağlamak için akıllı bir sözleşmede kilitlendi, diğer yarısı ise Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’e gönderildi.

Ethereum kurucu ortağı daha sonra kendisine bağışlanan SHIB tokenlerinin yaklaşık %90’ını aldı ve 410 trilyon SHIB’yi dolaşımdan kaldıran bir işlemde onları yaktı. Buterin’in işleminden bu yana topluluk, bir oynatma listesi görüntülemelerine dayalı olarak tokenleri yakma da dahil olmak üzere yeni token yakma girişimlerine girişti.

Karlarının bir kısmını kullanarak SHIB tokenlerini yakmayı taahhüt eden şirketler arasında ayrıca tüm karını memeden ilham alan kripto para birimine yatırdığını iddia eden Shiba Coffee Company, kozmetik şirketi Vibe Maquillage, annelik e-ticaret platformu Marklien, aksesuarlar web sitesi Precious Paws ve Shiba Search platformu da yer almaktadır.

Bildirildiği gibi, SHIB’nin arkasındaki ekip geçen ay, kripto para birimi topluluğunun tokenleri yakmasına yardımcı olmak için ayarlanmış bir token yazma portalının lansmanı üzerinde çalıştığını duyurdu.

Total
1
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
i̇ran'daki kullanıcıların opensea'ye erişimi yasaklandı!

İran’daki Kullanıcıların OpenSea’ye Erişimi Yasaklandı!

Sonraki Haber
sec direktörü duyurdu: artık kriptoda kapsamlı bir düzenlemenin vakti geldi

SEC Direktörü Duyurdu: Artık Kriptoda Kapsamlı Bir Düzenlemenin Vakti Geldi

İlgili Haberler