Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve LookRare (LOOKS) için Kritik Rakamlar

Özlem Özbek
solana (sol), polygon (matic) ve lookrare (looks) için kritik rakamlar 4 3
Bitlo

Altcoin Sherpa adıyla bilinen kripto para analisti, Solana (SOL), Polygon (MATIC) ve LookRare (LOOKS) adına güncel değerlendirme yaptı ve fiyat seviyelerinin kritik olduğunu aktardı. 

Rakamlar kritik seviyeleri gösteriyor

Başarılı analist, Twitter hesabı üzerinden yapmış olduğu paylaşımlar ile kripto para piyasasının son durumunu değerlendirdi.  Değerlendirme sırasında Solana (SOL), Polygon (MATIC), LookRare (LOOKS) adlı coinleri baz aldı ve kritik seviyelerde olunduğunu işaret ederek yatırımcıları uyardı. Altcoin Sherpa, SOL adına kısa vadelik 40 dolar seviyelerinin kritik olduğunu söyleyerek, yakın zamanda SOL için önemli bir direnç oluşturulacağını da belirtti.

Bununla beraber analist, MATIC ve LOOKS’un da kritik direnç seviyelerine oldukça yakın olduğunu belirterek, kripto piyasasında aşağı yönlü ivmenin devam etmesi halinde bu üç coinde de ciddi düşüşler yaşanabileceğini aktardı.

Kripto para piyasası düşüş yönünde

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) dün akşam saatlerinden bu yana düşüş yönlü seyrederek, 20,115 rakamlarına kadar geriledi. Hafta başından bu yana pek çok kripto birimi çift haneli değer kayıpları yaşadı. BTC’den sonra en değerli kripto para Ethereum (ETC) son 24 saat içerisinde kaybettiği değer karşısında 1,126.52 seviyesine indi. Bununla beraber kripto para piyasasının toplam değeri ise 949 milyar dolara kadar geriledi. Elde edilen bir diğer bilgi ise kripto para piyasasında son 24 saat içerisinde ortalama olarak 170 milyon dolar değerinde short ve long pozisyon tasfiye oldu.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
rich dad poor dad yazarı robert kiyosaki; bitcoin i̇ndirimleri başladı diyor 4 2

Rich Dad Poor Dad yazarı Robert Kiyosaki; Bitcoin İndirimleri Başladı Diyor

Sonraki Haber
htc'nin yeni metaverse telefonu kripto para birimi ve nft cüzdanıyla geliyor 5 4

HTC’nin Yeni Metaverse Telefonu Kripto Para Birimi ve NFT Cüzdanıyla Geliyor

İlgili Haberler