(SNX) Fiyatı %100’ün Üzerinde Artış Yaşadı

İpek Kulaksız
(snx) fiyatı %100'ün üzerinde artış yaşadı 1 4
Bitlo

Layer-2 ölçeklenme çözümü olarak nitelendirilen Synthetix (SNX), son günlerde yaşadığı artışla en çok kazandıran isimlerden biri oldu.

Synthetix Network’ün tokeni SNX, günün çok kazandıran sağlayıcısı olarak adından söz ettirdi. Synthetix tokeninin fiyatı son 24 saat içerisinde %100 oranında arttı. Synthetix Network (SNX) neden arttı?

Synthetix Network (SNX) %1200 oranında artış yaşadı

Platform günlük hacminde 200 milyon dolardan daha fazla günlük hacme sahip olduğunu belirtti. 1Inch ve Curve finance protokollerindeki takasları günlük hacimde her birinin ortalama olarak 100 milyon doları kapsıyor. Aynı zamanda yatırımcıların token tutmak konusunda kararlı olmalarından dolayı, protokol 1,02 milyon doların üzerinde işlem görmeye başladı. Elde edilen verilere göre SNX tokeninin 24 saatlik işlem hacmi %1200’ün üzerinde artış göstererek 322 milyon dolar oldu. Token %105’lik bir yükselişe sahip ve 3.39 dolara kadar artış yaşadı. SNX, basın zamanında 2,74 dolardan işlem görüyor. Son fiyat artışı, yükselen tokenin, piyasa çöküşünden dolayı yaşanan büyük kayıpların bir kısmını ortadan kaldırmak için etkili oldu. SNX’in fiyatı son 7 günde ise %54 oranında artış gösterdi.

SNX ekibi, sETH/ETH, sBTC/BTC ve sUSD/2CRV için Eğri havuzları oluşturmak için Curve Finance ile yakın ilişkiler içerisinde devam ediyor. Synthetix, Curve Finance ile iş birliği içerisinde hareket eden sETH/ETH, sBTC/BTC ve sUSD/3CRV pariteleri için Curve havuzlarını oluşturacak. Bu sayede yatırımcılar sETH gibi varlıkları çok düşüş fiyata Ethereum’a dönüştürebilecek. Synthetix, “Atomic Swaps” özelliğin kilit anahtar rolü olduğunu dile getiriyor. Bu esada ise Synthetix’in atom değişimi, Uniswap’taki canlı fiyatı kontrol edilir. Sonrasında ise Chainlink ile karşılaştırma yapar. Bunun yapılmasının temel sebebi ise fiyatın gecikmediğinden emin olmak içindir. Fakat Synthetix, 1Inch ile entegrasyonun son zaamanlar içerisinde onlara çok fazla hacim kazandığını da belirtti.

BİTLO üzerinden SNX satın alabilirsiniz.

 

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
bitcoin'i gelecek süreçte neler bekliyor? 13 1

Bitcoin’i Gelecek Süreçte Neler Bekliyor?

Sonraki Haber
bitcoin (btc) madencileri satış i̇şlemlerini yavaşlatıyor 2 4

Bitcoin (BTC) Madencileri Satış İşlemlerini Yavaşlatıyor

İlgili Haberler