Shiba Inu Son Durum! SHIB Kaç Dolar Olacak?

Mert Özsaban
shiba inu son durum! shib kaç dolar olacak? shiba inu yakim orani 300 artti
Bitlo

En popüler Meme Tokenler arasında yer alan Shiba Inu güncel fiyat grafiği ne durumda, SHIB kaç dolar olacak, Shiba Inu düşmeye devam edecek mi soruların gelin bu yazımızda beraber cevap bulalım.

4 Saatlik fiyat grafiğini incelediğimizde Shiba Inu hareketetliliğini yorumlayabiliriz. Düşen direnç trendini kırarak yukarı yönlü fiyatlana Shiba Inu ABD TÜFE açıklamalarının beklendiği gibi olmamasının ardından negatif etkilenen kripto para piyasası ile birlikte düşmüş durumda. 0,00001227 Dolar seviyesine kadar kadar gerileyen Shiba Inu için kritik destek 0,00001170 Dolar seviyesi.

shiba-ınu-analiz-shib

Uyarı: Bu içerikte yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır ve yatırım tavsiyesi olarak algılanmamalıdır. Bu içerikte yer alan bilgiler herhangi bir kripto varlık için alım veya satım tavsiyesi içermez. Burada yer alan yorum ve öneriler yalnızca içeriği hazırlayanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Finansal piyasalarda işlem yapmak risk içerdiğinden sadece burada yer alan bilgilere göre yatırım yapılması risk ve getiri beklentilerinize uygun sonuçlar vermeyebilir. Alış ve satış işlemlerinizi kendi kararlarınız doğrultusunda yapmalısınız, doğacak sonuçlardan Paranfil sorumlu değildir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Önceki Haber
dogecoin'de proof of stake'e geçiş, fiyatı yükseltir mi? dogecoinin proof of stakee gecisi fiyati yükseltir mi

Dogecoin’de Proof of Stake’e Geçiş, Fiyatı Yükseltir Mi?

Sonraki Haber
kkr, özel sermaye fonunun bir miktarını avalanche'de kullanıma sundu kkr özel sermaye fonunun bir miktarini avalanchede kullanima sundu1

KKR, Özel Sermaye Fonunun Bir Miktarını Avalanche’de Kullanıma Sundu

İlgili Haberler